Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna

Stres i motywacja, czyli jak zachować zdrowy dystans do siebie i swojej pracy

Brak czasu i komunikacji, czyli co najbardziej ogranicza rozwój pracownika

Negocjacje i etykieta, czyli jak uniknąć fałszywego kroku w relacjach z innymi

Nie każdy z nas ma tyle szczęścia, by co dzień rano biec do pracy z uśmiechem na ustach i spędzać w niej czas twórczo oraz satysfakcjonująco. Znaczna część ludzi wlecze się do niej w złym humorze i już od poniedziałkowego poranka z utęsknieniem wypatruje piątku. Jeśli należysz do tej grupy, z pewnością zainteresuje Cię książka, w której swoje pomysły na rozwiązywanie problemów dotyczących pracy przedstawiają uczestnicy programów szkoleniowych i coachingowych. Dodajmy, chodzi o pomysły skuteczne i możliwe do zrealizowania, takie, które pomogły im wybrnąć z trudnych sytuacji, odzyskać motywację i zacząć wreszcie spełniać się zawodowo. Dowiedz się, co zrobić, by wykształcić w sobie inteligencję biznesową i pozytywnie wpłynąć na otoczenie.

Odkryj własną skuteczność i pozbądź się ciągłej frustracji. Do boju!
Motywacja bez limitu - wewnętrzna i zewnętrzna
Cały ten stres - sposoby radzenia sobie ze stresem i redukowania go
Nie trać czasu - wyznaczanie celów i metody zarządzania czasem
Jak Cię widzą - dostrzeganie, jak postrzegają Cię inni Gadu, gadu - komunikacja werbalna i niewerbalna
Skuteczne negocjacje - fazy przygotowania, główna i ponegocjacyjna
Etykieta w pracy - właściwe zachowanie w różnych sytuacjach interpersonalnych
Dbaj o siebie - porady dietetyczne i dotyczące zdrowia

Anna Sasin – certyfikowany trener, coach, psycholog. Uczestniczka Walnego Zgromadzenia Założycieli Izby Coachingu oraz International Association of Coaching (IAC). Była jurorka programu "Chcę być piękna", emitowanego w telewizji POLSAT. Autorka bestsellerowych poradników z zakresu coachingu: Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze oraz Life coaching. Jak porzucić złe nawyki i zacząć nowe, lepsze życie. Wyzwala w ludziach wiele ciepłych emocji. Zresztą trudno się dziwić… pracując z nimi, daje im możliwość zmiany życia na lepsze. Poza pracą zajmuje się działalnością społeczną oraz naukową. Więcej na www.annasasin.pl.

Informacje dodatkowe o Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012-04-02
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-246-3792-8

Kup książkę Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna

Pracuj z głową! Spraw, by Twoja praca stała się łatwa, lekka i przyjemna - opinie o książce

Seks to zdrowie, czyli jak zbudować trwały i ekscytujący związek
Anna Sasin0
Okładka ksiązki - Seks to zdrowie, czyli jak zbudować trwały i ekscytujący związek

Radość z seksu każdego dnia! Naga prawda o seksie, czyli najważniejsze obszary zdrowej relacji Równowaga w świetnym związku, czyli jak nie dać się zmanipulować Żyli...

Life coaching. Jak porzucić złe nawyki i zacząć nowe, lepsze życie
Anna Sasin0
Okładka ksiązki - Life coaching. Jak porzucić złe nawyki i zacząć nowe, lepsze życie

Odkurz dawne marzenia i na nowo zachwyć się życiem! Rozbij blokady hamujące Twój wewnętrzny rozwójZajmij się wreszcie tym, co uwielbiasz...