Najlepsza książka psychologiczna 2011 - kategoria: zdrowie, dieta - wybór Jury

Możesz jeść to, co zwykle, i poprawić swoje zdrowie. Gotowanie według Pięciu Przemian to bardzo prosta metoda, która uzdrowi Twoją kuchnię. Technika opracowana w starożytnych Chinach jest ściśle powiązana z chińską filozofią. Polega na osiągnięciu harmonii organizmu z otoczeniem poprzez odpowiednie odżywianie i gotowanie. To nie jest książka kucharska ani kolejna dieta cud. To podręcznik uczący metody przyrządzania potraw, według której najważniejsze jest to, jak gotujesz. Posiłki smakują znakomicie, a przygotowywanie ich zgodnie z naturalnym obiegiem energii w przyrodzie wpływa na Twoje zdrowie. Książka zawiera zasady i wiele przepisów, które sprawią, że gotowanie według Pięciu Przemian stanie się Twoim zdrowym nawykiem.

Informacje dodatkowe o Praktyczne gotowanie według pięciu przemian. Tradycyjna medycyna chińska w kuchni:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2011-10-11
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-7377-371-4

Kup książkę Praktyczne gotowanie według pięciu przemian. Tradycyjna medycyna chińska w kuchni

Praktyczne gotowanie według pięciu przemian. Tradycyjna medycyna chińska w kuchni - opinie o książce

Bezglutenowa cukiernia. Przepisy na zdrowe słodkości według Pięciu Przemian
Anna Czelej0
Okładka ksiązki - Bezglutenowa cukiernia. Przepisy na zdrowe słodkości według Pięciu Przemian

Anna Czelej, specjalistka od gotowania według Pięciu Przemian oraz autorka bestsellerowych książek m.in. W piekarni Pięciu Przemian oraz serii W...

Anna Czelej0
Okładka ksiązki - W piekarni Pięciu Przemian. Ponad 60 przepisów na bezglutenowe chleby, bułki, tarty i przekąski

Chleb dyniowy, chleb na zakwasie gryczanym, bułeczki jaglane z sezamem, chleb żytni na drożdżach, a także tarta z bakłażanem, krakersy z amarantusem lub...