W zestawie z kursem 3 płyty z nagraniem wszystkich dialogów występujących w trakcie kursu. Opracowanie te, to gruntowny kurs języka angielskiego dla samouków, w którym szczegółowo zostały wytłumaczone reguły gramatyczne, wszystko zostało opatrzone objaśnieniami i wskazówkami po polsku. Dodatkowo dołączone zostały testy sprawdzające wiedzę, wraz z kluczem rozwiązania.

Informacje dodatkowe o Praktyczny kurs języka angielskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Języki obce
ISBN: 83-7476-069-9

Kup książkę Praktyczny kurs języka angielskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego

Praktyczny kurs języka angielskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego - opinie o książce

Włochy południowe. Śródziemnomorskie dolce vita. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Włochy południowe. Śródziemnomorskie dolce vita. Wydanie 1

Im dalej na południe Półwyspu Apenińskiego, tym bardziej wkraczamy w klimaty przesycone delektowaniem się życiem i jego pięknem. Wolno płynący czas pozwala...

Pory roku w ogrodzie. Praktyczne rady i dobre pomysły na cały rok
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pory roku w ogrodzie. Praktyczne rady i dobre pomysły na cały rok

Poradnik poprowadzi czytelnika przez wszystkie pory roku i zmiany pogody i odpowie na pytania, udzielając praktycznych rad. Drzewa, kwiaty i warzywa nie...