Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD.

To jest praktyczny kurs języka hiszpańskiego, który uczy mówienia i rozmawiania.

Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.

Mówisz na głos, powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania, a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły, jakie rządzą budowaniem tych zdań.

Włącz płytę dołączoną do tego kursu.

Przygotowałam ją w taki sposób, żebyś mógł od razu zacząć ćwiczyć.

ĆWICZ CODZIENNIE.

ĆWICZ MÓWIENIE NA GŁOS.

Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka, który wydawał cię tak bardzo obcy, a teraz jest cudownie oswojony.

Informacje dodatkowe o Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD.:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2017-04-11
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD.

Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD. - opinie o książce

Samotne wyprawy
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Samotne wyprawy

Podróż to łopatologiczna nauka szczęścia. Zostawiasz wszystko co znasz. Wyruszasz w nieznane. Kiedy wieczorem kładziesz się w hamaku i przytulasz...

Planeta dobrych myśli
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Planeta dobrych myśli

„Planeta dobrych myśli” powstała znienacka. Podczas letnich popołudni, kiedy chwytałam za pióro i rysowałam. A na innych kartkach ołówkiem...