Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj

Osiągnij harmonię, żyj po swojemu, na własnych zasadach.

To nie jest książka o tym, jak odnaleźć spokój, sprzątając szafę. Nie znajdziesz tu prostej recepty na szczęście ani gotowych ćwiczeń do wykonania.

To książka o tym, jak w nadmiarze spraw i możliwości odnaleźć to, co dla nas naprawdę ważne. Jak zaplanować czas na celebrowanie codziennych rytuałów, bez poczucia winy. Jak budować prawdziwe relacje i odrzucić toksyczne. Jak ograniczyć to, co zabiera naszą energię i pochłania uwagę, by skupić się na tym, co daje nam najwięcej satysfakcji i radości.

Agnieszka Krzyżanowska - prowadzi bloga Agnes on the cloud, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem w odkrywaniu życia w zgodzie ze sobą. Pokazuje, jak żyć prosto i uważnie na co dzień, bez pośpiechu i na własnych zasadach. Woli słuchać, niż mówić. Skończyła filologię polską we Wrocławiu, ma doktorat z filozofii. Pracuje jako doradca zawodowy.

Informacje dodatkowe o Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj :

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2018-08-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj

Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj - opinie o książce

Avatar użytkownika - Olena
Olena
Przeczytane:2021-02-11, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2021,
Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2018-12-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,
Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie
Agnieszka Krzyżanowska0
Okładka ksiązki - Żyj po swojemu. Jak zwolnić w szybkim świecie

Nie daj sobie wmówić, że z twoim życiem jest coś nie tak. Nie podążaj za trendami - zwolnij, zadawaj pytania, a zobaczysz, jak wiele masz! Świat...

Co nas karmi. O rzeczach, które pozwalają nam przetrwać
Agnieszka Krzyżanowska0
Okładka ksiązki - Co nas karmi. O rzeczach, które pozwalają nam przetrwać

To nie jest książka, w której znajdziesz receptę na to, jak być spełnionym i ciągle szczęśliwym, a także jak szybko pozbyć się tęsknoty za tym, co już...