Przerwa w emisji

Wielki powrót jednej z największych osobowości telewizyjnych po 1989 roku w Polsce.

Po prawie dwuletnim odosobnieniu Kamil Durczok przerywa milczenie. I nie oszczędza nikogo.

Wspomina drogę, po której wspiął się na dziennikarski szczyt i zawrotną karierę szefa najbardziej prestiżowego programu informacyjnego w polskiej telewizji. A także wysoką cenę, którą za ten sukces zapłacił.

Skomplikowane relacje z kobietami i szorstkie, męskie przyjaźnie. Stres, adrenalina, alkohol i szybkie motocykle.

Wreszcie - walka o godność i z... samym sobą.

Kamil Durczok - nie bierze jeńców.

Kamil Durczok -  jedna z największych osobowości telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat dziennikarz TVP, następnie - równie długo - redaktor naczelny i prowadzący ,,Faktów" w TVN. Laureat wielu prestiżowych nagród jak Wiktory, Telekamery czy Grand Press dla Dziennikarza Roku.

W roku 2003 stoczył zwycięską walkę z chorobą nowotworową.

Na początku 2015 po serii tekstów w tygodniku ,,Wprost" zarzucających Durczokowi m.in. mobbing i molestowanie seksualne podwładnych rozstał się on z telewizją TVN, autorom artykułów i wydawcy periodyku wytaczając procesy sądowe.

Po niemal dwóch latach wraca z własnym przedsięwzięciem medialnym na Śląsku oraz programem publicystycznym w telewizji Polsat.

Informacje dodatkowe o Przerwa w emisji:

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-11-09
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Kup książkę Przerwa w emisji

Przerwa w emisji - opinie o książce

Durczok o sobie, bardzo powściągliwie jak na autobiografię. Tłumaczy czytelnikowi dużo, ale nie zagłębia się w szczegóły. Trochę o chorobie, sporo o Mariannie.

Avatar użytkownika - GwiezdneKroniki
Przeczytane:2016-12-29, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Wygrać życie
Kamil Durczok0
Okładka ksiązki - Wygrać życie

Książka ta - powiedział w wywiadzie Kamil Durczok - będzie rodzajem posługi dla tych, którzy będą musieli zmierzyć się z rakiem. Będzie dla tych, którzy...