Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich

Smaczna oraz mądra kuchnia Anety i Jaśka Kuroniów to kuchnia dla każdego.

Wydawać by się mogło, że decydując się na napisanie tej książki, autorzy postawili przed sobą niełatwe zadanie. Co zrobić, gdy przy jednym stole spotykają się osoby o całkowicie odmiennych preferencjach kulinarnych? W przypadku Anety i Jaśka - żona weganka i uwielbiający mięso mąż.

Jak się jednak okazuje, w kuchni nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki kulinarnemu doświadczeniu oraz wiedzy, którą wynieśli nie tylko z najlepszych szkół, ale też z rodzinnych domów, Aneta i Jasiek udowadniają, że można prowadzić kuchnię, w której każdy znajdzie swoje ulubione potrawy.

Przy jednym stole to 100 autorskich przepisów na przepyszne dania, w tym wiele w dwóch odsłonach - wege i z mięsem, np. frittata z wędzonym boczkiem lub w wersji wegańskiej ze szpinakiem, pomidorkami koktajlowymi i boczniakiem; smalec na słoninie z dodatkiem jabłka lub w roślinnej wersji z fasoli; burger w klasycznej odsłonie z wołowiny albo w nowoczesnej wersji - z grzybów i brązowego ryżu.

Ponadto w książce znajdziesz pomysły na dania, które pozwolą wykorzystać każdy składnik, bo kuchnia w duchu zero waste to konik Jaśka, a także wiele kulinarnych, praktycznych tipów.

Dla każdego coś smacznego!

Informacje dodatkowe o Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-11-12
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich

Przy jednym stole. 100 przepisów z mięsem i wegańskich - opinie o książce

Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia
Jan Kuroń0
Okładka ksiązki - Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia

Zastanawiasz się, jak wykorzystać resztki jedzenia ze swojej lodówki? Jak planować zakupy, żeby nie wydawać fortuny? Jak przechowywać żywność? Przed...