Pucio mówi dzień dobry

Tom 8 cyklu Pucio

Pucio i Misia z radością rozpoczynają dzień. Witają się ze słońcem, dostrzeżoną za oknem wiewiórką, a nawet samochodami na ulicy. Potem myją zęby, ubierają się, jedzą śniadanie. Nie zapominają też o nakarmieniu psa i kota.

W każdej czynności towarzyszą im mali czytelnicy, ta interaktywna książka zachęca bowiem maluchy do naśladowania ulubionych bohaterów, dzięki czemu poranne obowiązki stają się wspaniałą zabawą.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych ,,Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" i ,,Pucio uczy się mówić".

Więcej informacji na www .facebook.com/marta.galewskakustra.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić ,,pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Informacje dodatkowe o Pucio mówi dzień dobry:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2020-05-06
Kategoria wiekowa: 3-5 lat

Kup książkę Pucio mówi dzień dobry

Pucio mówi dzień dobry - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2023-12-30, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Książeczka pomaga dzieciom miło zacząć dzień. Pucio musi przywitać się z budzącym światem i wykonać poranne czynności, w czym ma mu pomóc czytelnik.

Byłam zaskoczona tą książeczką. Myślałam że skoro to taki mały format i kartonowe strony, to w treści będzie tylko kilka słów i parę obrazków a same książki będą dla maluszków. A tu miłe zaskoczenie.

Mamy całkiem sporo tekstu. I sporo zadań aktywizujących dziecko (pomóż Misi i Puciowi się ubrać, nałóż pastę na szczoteczki itp). Skutecznie rozbudza i pomaga dziecku ogarnąć poranną rutynę.

Bardzo miła, lekka i...tania książka :)

Pucio rośnie zdrowo
Marta Galewska-Kustra0
Okładka ksiązki - Pucio rośnie zdrowo

Rośnij zdrowo z Puciem! Pucio jest zawsze chętny do zabawy! Poćwicz razem z nim: pomachaj rękami, pokiwaj głową i potup wesoło! A potem pomóż mu wybrać...

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki
Marta Galewska-Kustra0
Okładka ksiązki - Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie - z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz