Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Tom 10 cyklu Pucio

Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić!

Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletni pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka ,,Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać". Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić ,,pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Informacje dodatkowe o Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2021-02-24

Kup książkę Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci - opinie o książce

Historia Pucia i jego rodziny w tej części cała rodzina wraz z dziadkami, wujkami i ciociami zjeżdża się do domu Pucia. Ciepła opowieść ukazującą jak ważna jest rodzina. W książeczce na marginesach zawarte są dodatkowe ilustracje do poćwiczenia mowy z dzieckiem.

Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2022-08-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Mały czytelnik w tej części przygód Picia i jego rodzinki dowiaduje się, co można robić w mieście. Do Pucua w gości przyjeżdżają Babcia i Dziadek, którzy na co dzień mieszkają na wsi. Pucio pomaga przygotować uroczysty obiad, a później odwiedza nawet ze swoją rodzinka Galerię... Bardzo mądra i pouczająca książka.

Avatar użytkownika - MArtT
MArtT
Przeczytane:2023-06-10, Przeczytałam, Dla dzieci, Mam,
Pucio mówi pierwsze słowa
Marta Galewska-Kustra0
Okładka ksiązki - Pucio mówi pierwsze słowa

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu...

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Marta Galewska-Kustra0
Okładka ksiązki - Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego...