Razem damy radę. Cuda i łaski za wstawiennictwem Męczenników z Pariacoto

Kult męczenników z Pariacoto niezwykle dynamicznie rozwija się zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Książka ta jest zapisem cudów i łask, jakich wierni doświadczyli w swoim życiu dzięki interwencji ojców Michała i Zbigniewa. To potwierdzenie rzeczywistego ,,świętych obcowania", czyli ich orędownictwa w odpowiedzi na potrzeby i prośby kierowane za ich pośrednictwem ku miłosiernemu Bogu.

Poruszające do głębi świadectwa niezwykle realnie i prawdziwie pokazują, jak błogosławieni franciszkanie działają w naszym świecie. Zapis tych nadzwyczajnych interwencji daje nadzieję, że nie jesteśmy osamotnieni ze swoimi troskami, że w drodze do domu kochającego Ojca zawsze możemy liczyć na pomoc męczenników z Pariacoto.

Niech świadectwa zawarte w tej publikacji umacniają i potwierdzają w nas wiarę i przekonanie, że warto przez życie iść razem ze świętymi. Niech będą zachętą do wejścia w głębszą relację z jakże realną ich obecnością w naszym życiu.

Bł. Zbigniew Strzałkowski

- patron cierpiących oraz chorych na duszy i ciele,

orędownik przed Bogiem osób zniewolonych i opętanych

Bł. Michał Tomaszek

- patron dzieci, młodzieży, wypraszający u Boga dar potomstwa

Oni razem

- patronowie Krucjaty Różańcowej w Obronie Przed Terroryzmem

Informacje dodatkowe o Razem damy radę. Cuda i łaski za wstawiennictwem Męczenników z Pariacoto:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2023-06-02
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788367719544

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Razem damy radę. Cuda i łaski za wstawiennictwem Męczenników z Pariacoto

Cuda, Znaki, Boskie Interwencje. Audiobook
Aleksandra Polewska0
Okładka ksiązki - Cuda, Znaki, Boskie Interwencje. Audiobook

Kiedy byłam małą dziewczynką moi dziadkowie opowiedzieli mi o wielkiej łunie, która tak rozświetlała nocne niebo, że - jak twierdzili - na ciemnej...

Jezus Chrystus Historia Zbawienia Świata. (komiks)
Aleksandra Polewska0
Okładka ksiązki - Jezus Chrystus Historia Zbawienia Świata. (komiks)

Oto niezwykła komiksowa opowieść o największym cudzie, jaki kiedykolwiek zdarzył się na świecie; oto opowieść o największej miłości Boga do człowieka...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;