Reputacja niegrzecznej dziewczyny

Seksowna opowieść o drugiej szansie - bestsellerowa autorka Elle Kennedy w kolejnej historii z serii ,,Avalon Bay"

Genevieve West wraca do domu na pogrzeb matki. Ma jedno silne postanowienie: trzymać się z daleka od swojego byłego chłopaka, Evana Hartleya. Ich historia to prawdziwa jazda bez trzymanki. I mnóstwo pasji. Zdecydowanie zbyt wiele pasji... o której Genevieve desperacko stara się zapomnieć.

Ale nie sposób nie wpaść na siebie w małym nadmorskim miasteczku, jakim jest Avalon Bay. W chwili, gdy Genevieve widzi Evana, zdaje sobie sprawę, że jest tak samo niesforny i seksowny jak kiedyś i że wciąż trudno mu się oprzeć. Tym razem jednak dziewczyna postanawia pójść inną drogą. Koniec z imprezowaniem. Koniec z głupimi błędami. Koniec z reputacją niegrzecznej dziewczyny. Jej plan to zostać w mieście i pomagać ojcu w prowadzeniu interesu, ale tylko do momentu, w którym ojciec znajdzie kogoś na jej miejsce.

Tymczasem Evan widzi to inaczej. Jest przekonany, że razem stworzą świetny duet, musi tylko przekonać do tego Genevieve. Ale co ze złą reputacją? Czy może zniknąć? I czy drugie szanse naprawdę działają? Genevieve i Evan są gotowi to sprawdzić.

Chemia między tym dwojgiem jest wyczuwalna na każdej stronie.

,,Publishers Weekly"

Zmysłowa opowieść o pierwszych miłościach i drugich szansach.

,,Kirkus"

Informacje dodatkowe o Reputacja niegrzecznej dziewczyny:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2024-02-20
Tytuł oryginału: Bad Girl Reputation

Kup książkę Reputacja niegrzecznej dziewczyny

Opinie o książce - Reputacja niegrzecznej dziewczyny

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2024-04-26, Ocena: 5, Przeczytałam,
To historia niby dla każdego jednak skłaniam ku temu, by bardziej polecić ją osobom młodszym. Postacie w większości są młode i przejawiają zachowanie typowo młodzieżowe. Jest jednak tu pewna sprzeczność, gdyż historię opowiada nam osoba, która jest wypisana przed nowym rozdziałem i kiedy ona ona zabiera głos, to jest wtedy poważna. Jakby czuła, że bierze odpowiedzialność za to, co nam przekaże i chciała pokazać, że jest godna reprezentowania swojej historii. W innym przypadku jest bardziej luzacka i rozrywkowa. Opowiada nam o tych, których widzi i o tych, których już z nimi nie ma. Ciekawie są przedstawione postacie, które kolejno się pojawiają. Poznajemy skrawek historia o nich, więc wiemy, czego możemy się spodziewać. Są tutaj chwile, kiedy bohaterzy coś sobie przypominają, wtedy scena poprzedzająca te wspominki jest urocza, wręcz słodka. Te momenty bardzo nas przywiązują do tych osób, pragniemy aby opowieść o nich nigdy się nie skończyła. Występuje tutaj motyw bliźniąt, oczywiście z charakteru różni niczym ogień i woda. Autorka ciekawie podkreśliła emocje, które łączą jednego z nich z postacią kobiecą. Oni potrafią się wyczuwać nawzajem, mimo tego, że nie są już razem. To było jakby dwa przeznaczenia w końcu mogły się spotkać, ale coś im na to nie pozwalało. Nie da się ukryć, że choćby ona starała się go unikać, to i tak jakaś siła stawiała jego na jej drodze. Jednak ona złożyła sobie mocne postanowienie. Teraz to tatę stawia

Reputacja niegrzecznej dziewczyny - opinie o książce

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-16, Przeczytałam,
Rozgrywka
Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Rozgrywka

Niesamowita chemia uczuć i ekscytująca zabawa w dowcipnej opowieści o parze z pozoru nie do połączenia... Czego się nauczyłem po zeszłorocznych rozgrywkach...

Podbój
Elle Kennedy0
Okładka ksiązki - Podbój

On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,…. Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża...