Rosyjski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach dla początkujących

Skuteczny i szybki sposób na opanowanie nowoczesnego języka rosyjskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. Dzięki aktualnej tematyce dasz sobie radę w podróży, na spotkaniu ze znajomymi i u lekarza, porozmawiasz służbowo lub prywatnie przez telefon. Dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Rosjan i polskiego lektora. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. 75 minut nagrań do słuchania w domu, w samochodzie, w przerwie w pracy, kiedy tylko chcesz. Miejsca w podręczniku odwołujące się do nagrań zostały oznaczone ikonkami z numerem ścieżki. Przyjazne ćwiczenia z kluczem, w tym na rozumienie ze słuchu, lekcje powtórkowe, słowniczek.

Informacje dodatkowe o Rosyjski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach dla początkujących:

Wydawnictwo: Lingo
Data wydania: b.d
Kategoria: Języki obce
ISBN: 83-60287-05-8

Kup książkę Rosyjski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach dla początkujących

Rosyjski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach dla początkujących - opinie o książce

Halina Dąbrowska, Mirosław Zybert0
Okładka ksiązki - Rosyjski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach dla początkujących. Pakiet multimedialny

Powrót matki
Danuta Awolusi ;