Rytuały na co dzień

Naucz się doceniać drobiazgi życia codziennego.

Życie bez chwili refleksji i zastanowienia to prosta droga do zgorzknienia i wypalenia. Rytuały na co dzień uczynią zwykłe rzeczy wyjątkowymi, a te wyjątkowe – wspaniałymi.

Istotą rytuałów są trzy etapy: zatrzymanie się, zwrócenie uwagi i określenie intencji. Reszta to dodatki. Praktykowanie rytuałów pomoże ci poruszać się w natłoku spraw ze spokojem i rozwagą, a nie bezmyślnie i w pośpiechu.

Proponowane w książce rytuały to zbiór przepisów, które pokazują, jak zwyczajnym dniom przydać trochę słodyczy. Naucz się praktykować je krok po kroku.

Świadomie podejmij wysiłek, by zwolnić i zadbać o siebie.

Zacznij żyć pełnią życia.

Nadia i Katia, propagatorki zdrowego trybu życia, od wielu lat pomagają innym, by czuli się wspaniale. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, przystępnie radzą, jak praktykować rytuały każdego dnia. Ich poprzednia książka Dbaj o siebie przebojem wdarła się na listy bestsellerów, a wśród jej miłośników są m.in. Kate Mos, Jamie i Jools Oliverowie czy Reese Witherspoon.

Informacje dodatkowe o Rytuały na co dzień:

Wydawnictwo: Filo
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Rituals for every day
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Anna Palmowska

Kup książkę Rytuały na co dzień

Życie bez refleksji i zastanowienia to prosta droga do zgorzknienia i wypalenia.

Rytuały na co dzień - opinie o książce

Dla spokoju ducha i odnalezienia siebie polecam książkę "Rytuały na co dzień". Jedna z najlepszych jakie czytałam w ostatnim czasie. Nuta tajemniczości, sił pozaziemskich, energii z natury. Na różne okazje, nowe początki i przegnanie tego co złe w naszym życiu. Jeśli wierzysz w "coś" co nad nami czuwa to pozycja dla Ciebie. Chcesz przyciągnąć pomyślność i wspomóc swoje wewnętrzne -ja-? To dobry sposób na codzienność. Czasem warto wyłączyć umysł i otworzyć się na więcej. Pomimo trudności wierzę w dobro i to, że zamiast porażek zyskujemy lekcje od życia. Że bez względu na okoliczności warto ufać. 💖 Zwłaszcza ludziom, którzy pokazują Ci, że jesteś ważny... Choć jesteś jednym z wielu...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;