Sekrety Adama

Główny bohater, Adam - inteligentny, wykształcony, ambitny, nienasycony... Człowiek sukcesu. Pracuje w dużej firmie, świetnie zarabia, czuje się ważny i doceniony. Często podróżuje, żyje szybko i komfortowo. Pędzi przed siebie jak pocisk do celu - samoloty, hotele, knajpy, wino i kobiety... Wiele kobiet. Kiedy go poznajemy, zbliża się do czterdziestki i coraz częściej dopadają go natrętne myśli, których nie potrafi nazwać ani sobie z nimi poradzić. Czuje, że czegoś mu w życiu brakuje, że coś mu umyka. Ale co?

Adama otacza korporacyjny chaos, którym zaczyna się brzydzić. Z jego perspektywy - inteligenta, wrażliwca, a przy tym samca i chuligana - poznajemy intrygujący i złożony świat wyższych sfer biznesu, obraz środowiska, z którym jeszcze przed chwilą główny bohater się utożsamiał.

Ta książka opowie wam o życiu i wciągnie was bez reszty.

Informacje dodatkowe o Sekrety Adama:

Sekrety Adama - opinie o książce

Avatar użytkownika - just_monca
just_monca
Przeczytane:2013-07-06, Ocena: 5, Przeczytałam,
Adam to prawdziwy człowiek sukcesu. Jest przystojny, ma świetną pracę w korporacji (co wiąże się z częstymi wyjazdami, spaniem w drogich hotelach i balowaniem w ekskluzywnych knajpach w asyście zawsze chętnych kobiet). Oczywiście jako typowy samiec alfa, nigdy nie odmawia sobie przyjemności seksu bez zobowiązań czy niezliczonej ilości romansów. Ale jednak w skrytości ducha, bohater marzy o stałym związku i wielkiej miłości. Jednak poszukując jej, wiąże się zazwyczaj z nieodpowiednimi kobietami.. no cóż... nawet faceci czasem się mylą w doborze partnerek. W książce podobało mi się to, że to właśnie facet (a nie kobieta) jest tym, który szuka i znaleźć nie może.. chociaż w moim przekonaniu, miłości nie można szukać, ona przyjdzie sama i to w tak niespodziewanym momencie, że tylko nas zaskoczy.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-07-12, 52 książki 2013,
Powieść opowiada o życiu tytułowego Adama - około 40-letniego człowieka sukcesu, który - wydaje się - wiedzie ekscytujące, świetnie opłacane życie korporacyjnego pracownika (częste podróże służbowe, samoloty, hotele, knajpy, alkohole i kobiety... wiele bardzo chętnych kobiet). Adam mimo niezliczonych romansów i przypadkowego, szybkiego seksu dla rozrywki, tęskni za prawdziwą miłością. Jednak w swoich poszukiwaniach błądzi i nie mogąc jej znaleźć, lokuje uczucia w nieodpowiednich kobietach.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:2013-06-10, 52 książki 2013,
Mądra i znakomicie poprowadzona fabularnie powieść dla tych po drugiej stronie trzydziestki.
Kocham cię na zawsze
Ewa Trojanowska0
Okładka ksiązki - Kocham cię na zawsze

W fabule kolejnej powieści Ewy Trojanowskiej nie brak napięcia - już na pierwszych jej kartach padają dwa trupy... Ale ani zbrodnia nie jest tu najważniejsza...

Detoks ciała i umysłu
Ewa Trojanowska0
Okładka ksiązki - Detoks ciała i umysłu

"Detoks ciała i umysłu" to historia Ewy Trojanowskiej o tym, jak można mieć młodzieńczą witalność, radość życia, sprawne, elastyczne i zadowolone ciało...