Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie

Praca nad urodą, makijażem, stylem, sylwetką czy charakterem wymaga czasu i praktyki, ale jeśli mamy wystarczająco dużo chęci, można dojść do perfekcji.

Może wydaje Ci się, że pod żadnym pozorem nie nauczysz się blendować cieni, a Twoje brwi nigdy nie będą wystarczająco idealne? Natychmiast odrzuć te myśli, bo MOŻESZ WSZYSTKO, wystarczy tylko odpowiednio się do tego przygotować – kluczem będzie poradnik, który trzymasz w rękach!

To pierwsza taka książka w Polsce! Z niej dowiesz się:

• czy droższe kosmetyki są lepsze,

• jak stworzyć niezbędnik w swojej szafie, aby czuć się pewnie i być gotowym na każdą okazję,

• jak stosować proste, szybkie i niedrogie makijażowe sztuczki, dzięki którym zabłyśniesz jak gwiazda

I najważniejsze: zyskasz pewność siebie oraz nauczysz się, jak zrobić porządek nie tylko w kosmetyczce, ale i w swojej głowie.

Joanna Cymbalista – lifestylowa youtuberka, która od lat uczy, jak dbać o siebie i swój styl. Zaufały jej tysiące kobiet, a jej kanał na YouTubie ma ponad 230 tysięcy subskrypcji. Z zapałem demaskuje kosmetyczne buble i pokazuje, że to nie makijaż zdobi kobietę (chociaż bywa przyjemnym dodatkiem)!

#PannaJoanna #FLOWBOOKS #URODOWELOVE

Pamiętaj, że jesteś jedyna w swoim rodzaju – a niepowtarzalność to Twoja mocna strona.

Informacje dodatkowe o Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2017-08-30
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-3822-0

Kup książkę Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie

Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie - opinie o książce

"Sekrety piękna" to według mnie książka dla osób, które chcą poznać podstawy makijażu, pielęgnacji i życia w zgodzie ze sobą pod względem piękna. Idealna również dla nastolatek, które rozpoczynają swoją przygodę z pielęgnacją. Dla nich te informacje mogą być najbardziej przydatne. Spodziewałam się trochę więcej praktycznych porad i nowinek. Wiele z tych rzeczy znałam i nie było dla mnie czegoś odkrywczego. Dlatego uważam, że dla osób, które co nieco czytały w tej tematyce to może być trochę są mało. Trzeba przyznać, że książka jest ładnie wydana. Ma piękne zdjęcia i twarda oprawa dodatkowo robi robotę. A Wy lubicie poradniki pielęgnacyjne?