Sekrety. Pretty Little Liars

Specjalny tom najmodniejszej serii roku! Kochasz Pretty Little Liars? Musisz go mieć!

Nikt nie chce mieć wrogów – zwłaszcza takich jak A. Nadeszły święta. Aria, Emily, Hanna i Spencer mają wiele noworocznych postanowień, lecz A. dopilnuje, żeby dziewczynom nie udało się ich zrealizować.

Cztery przyjaciółki, cztery zakręcone historie i… sekrety, mnóstwo sekretów!

Część z nich wyjdzie na jaw już teraz, część A. zostawi na deser.

Odkryj tajemnice kłamczuch – niezależnie od tego, który tom serii teraz czytasz!

Informacje dodatkowe o Sekrety. Pretty Little Liars :

Kup książkę Sekrety. Pretty Little Liars

Sekrety. Pretty Little Liars - opinie o książce

Avatar użytkownika - Arvena
Arvena
Przeczytane:2016-12-30, Ocena: 5, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2016 roku, Mam,
Uwielbiam ten serial, jakoś nie zwracałam wcześniej uwagi, że jest też książka, a raczej cały jej zestaw. Gdybym to wiedziała, na pewno już dawno bym je ogarnęła. Sekrety to pierwsza, za którą się wzięłam. Spodobała mi się i dość szybko ją przeczytałam. Najbardziej podoba mi się, że jest podzielona na jakby 4 części, każda opowiada o wydarzeniach związanych z jedną z dziewczyn. Małe kłamstewka, sekrety i noworoczne postanowienia... Książka ciekawa, już teraz wiem, że będę poszukiwać kolejnych tomów, niech mi tylko miejsca na półkach nie braknie.
Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-01-08, Ocena: 4, Przeczytałam, z_52 książki 2015 (181),
Nieco rozczarowała mnie ta pozycja. Z przyjemnością czytałam o Hannie i Spencer, ale kreacja Arii na takiego małego głuptaska jest moim zdaniem największym minusem tej książki. Pozostaje mi przeczytać "Tajemnice Ali".
Avatar użytkownika - nati104
nati104
Przeczytane:2014-06-15, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Myślę, że w porównaniu do pozostałych części serii, "Sekrety" są bardziej przewidywalne. Nie wnoszą nic nowego do przebiegu akcji w "Pretty Little Liars". Mimo to książkę czyta się przyjemnie i szybko. Daje możliwość lepszego poznania głównych bohaterek i ich problemów. Dużym plusem jest podział książki na cztery części, w których sekrety Kłamczuch są opisywane osobno.
Avatar użytkownika - JustBooks17
JustBooks17
Przeczytane:2014-04-28, Ocena: 5, Przeczytałam, Posiadam :D, Ulubione ! *.*,
Kolejna bardzo ciekawa książka Sary Shepard. Co tu dużo mówić Ci, którzy czytają serię ,,Pretty Little Liars'' na pewno będą wiedzieli o co chodzi, a Ci, którzy nie orientują się, co to za seria zapraszam na recenzję ,,Sekretów''. http://justbooks17.blogspot.com/2014/04/pretty-little-liars-sekrety-sara-shepard.html K. ;*
Perfekcyjne
Sara Shepard0
Okładka ksiązki - Perfekcyjne

Ava, Caitlin, Mackenzie, Julie i Parker – wszystkie dążą do perfekcji bez względu na cenę. Połączyła je nienawiść do przystojnego kobieciarza Nolana...

Zepsute
Sara Shepard0
Okładka ksiązki - Zepsute

A. Podejrzany o zabójstwo Alison przebywa w areszcie, ale Emily, Aria, Spencer i Hanna jeszcze długo nie będą mogły spać spokojnie. Im więcej sekretów...