Seksownik czyli Mądrze i pikantnie

Stuprocentowa satysfakcja z życia seksualnego. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak!
Katarzyna Miller, znana i lubiana psycholożka oraz psychoterapeutka, w rozmowach z dziennikarką Beatą Pawłowicz porusza wiele tematów związanych z intymną sferą życia człowieka, która, mimo, że stanowi coraz mniejsze tabu, nadal zbyt często postrzegana jest poprzez pryzmat niszczących ją stereotypów.
Erotyczne gadżety, brak i nadmiar libido, intymne słownictwo, pornografia, wirtualny seks to tylko kilka spośród wątków poruszonych w tych niezwykle ciekawych i inspirujących rozmowach.
Seksownik daje możliwość innego, pozbawionego zahamować spojrzenia na ludzką seksualność, a przez to - szansę na zrozumienie siebie, swoich pragnień i osiągnięcie radości oraz satysfakcji z udanego życia seksualnego.

Informacje dodatkowe o Seksownik czyli Mądrze i pikantnie:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2017-01-25
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Seksownik czyli Mądrze i pikantnie

Seksownik czyli Mądrze i pikantnie - opinie o książce

" Seksownik Czyli mądrze i pikantnie" Katarzyna Miller w rozmowie z Beatą Pawłowicz
Autorki rozmawiają na wiele tematów związanych z seksualnością, kobiecością, życiem erotycznym kobiet w sposób bardzo przenikliwy. Humorystyczne,pikantne przykłady i anegdoty dodają wartości i smaku treści. Dwie nietuzinkowe kobiety: Katarzyna Miller - psycholożka i psychoterapeutka i Beata Pawłowicz - dziennikarka, przenikliwe, pełne zapału, poruszają tematy które nadal są tematami tabu dla większości kobiet. Czy kobiety odczuwają satysfakcję ze swojego życia erotycznego, czy w ogóle mają do tego prawo? Do tego poważne tematy np. pornografia, gadżety erotyczne,kobiece libido czy wirtualny seks.
Dzięki tej książce innymi oczami spojrzysz na swoje życie intymne. Zdasz sobie sprawę z tego jakie jest i znajdziesz odpowiedź czy może być lepiej. Na pewno jest to bardzo ciekawa lektura. Jeśli jesteście ciekawe co możecie zmienić w swoim życiu miłosnym, czy może być oryginalne, ciekawe, ekscytujące ,to na pewno znajdziecie tu odpowiedzi. Miłej lektury.
Polecam

Opowieści o kolorach