Seksownik czyli Mądrze i pikantnie

" Seksownik Czyli mądrze i pikantnie" Katarzyna Miller w rozmowie z Beatą Pawłowicz
Autorki rozmawiają na wiele tematów związanych z seksualnością, kobiecością, życiem erotycznym kobiet w sposób bardzo przenikliwy. Humorystyczne,pikantne przykłady i anegdoty dodają wartości i smaku treści. Dwie nietuzinkowe kobiety: Katarzyna Miller - psycholożka i psychoterapeutka i Beata Pawłowicz - dziennikarka, przenikliwe, pełne zapału, poruszają tematy które nadal są tematami tabu dla większości kobiet. Czy kobiety odczuwają satysfakcję ze swojego życia erotycznego, czy w ogóle mają do tego prawo? Do tego poważne tematy np. pornografia, gadżety erotyczne,kobiece libido czy wirtualny seks.
Dzięki tej książce innymi oczami spojrzysz na swoje życie intymne. Zdasz sobie sprawę z tego jakie jest i znajdziesz odpowiedź czy może być lepiej. Na pewno jest to bardzo ciekawa lektura. Jeśli jesteście ciekawe co możecie zmienić w swoim życiu miłosnym, czy może być oryginalne, ciekawe, ekscytujące ,to na pewno znajdziecie tu odpowiedzi. Miłej lektury.
Polecam

Informacje dodatkowe o Seksownik czyli Mądrze i pikantnie: