SHIKI: TOM 10

Szósty listopada, dzień tragedii. Doktor Ozaki staje na czele polowania prowadzonego przez ludzi. Kiedy drapieżnik i ofiara zamieniają się rolami, dochodzi do prawdziwie mrożących krew w żyłach scen. Roznoszące się po Sotobie krzyki bólu i rozpaczy zwiastują początek końca.

Informacje dodatkowe o SHIKI: TOM 10:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-11-29, Ocena: 4, Przeczytałem,

POLOWANIE TRWA

„Shiki”, jedna z ciekawszych i bardziej nietypowych mangowych opowieści grozy, powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze tylko jeden tom, a to oznacza, że na tajemnice i powolne budowanie napięcia nie ma już miejsca. Akcja pędzi więc na złamanie karku, trup ściele się gęsto, a wszystkie wątki zmierzają już do wielkiego finału. A wszystko to w naprawdę znakomitym komiksie, w którym wszyscy miłośnicy grozy znajdą coś dla siebie.

Krew, krzyki i nieustające zagrożenie. Gdy wydarzenia w Sotobie nabierają tempa, zbliżając się do nieuniknionego końca, wszyscy przekonują się, co znaczy prawdziwa groza. Polowanie trwa, a na jego czele decyduje się stanąć doktor Ozaki. Wieś staje się aleją kolejnych makabrycznych wydarzeń, ale czym się one zakończą?

Całość mojej recenzji na blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/11/shiki-10-fuyumi-ono-ryu-fujisaki.html