Skarb

Przyszłość Instytutu Badawczego Loggerhead Island rysuje się bardzo ponuro, a to może oznaczać nieuchronne rozstanie dla Tory Brennan i jej przyjaciół mieszkających na wyspie. Istnieje tylko jeden sposób, aby temu zapobiec... Krążą pogłoski, jakoby w 1720 roku owiana złą sławą piratka Anne Bonny ukryła w tej okolicy drogocenny skarb. Nikt nie wie gdzie, lecz Tory jest pewna, że ona i jej zespół wyposażeni w niezwykłe umiejętności- potrafią wykorzystać zaszyfrowane wskazówki. Nie myli się. Wkrótce znajdują właściwy trop. Ale nie tylko oni poszukują legendarnego skarbu. Ktoś, kto nie cofnie się przed niczym, towarzyszy im jak złowrogi cień... Kontynuacja tomu pierwszego "Wirusy"

Informacje dodatkowe o Skarb:

Skarb - opinie o książce

Avatar użytkownika - patsi
patsi
Przeczytane:2015-12-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek - 2015,
Po raz kolejny bohaterowie korzystają z nadprzyrodzonych mocy, które nabyli. Sprawa zaginionego skarbu Anne Bonny może i jest ciekawa, ale mnie jako dorosłego czytelnika w dalszym ciągu przeszkadzają bohaterowie, a właściwie ich nowe zdolności. Jednakże młody czytelnik, do którego jest ten cykl skierowany może być usatysfakcjonowany po jego przeczytaniu.
Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2021-04-15, Ocena: 5, Przeczytałam, Czytane na Kindle, 26 książek 2021,

Podobnie jak pierwsza częśc cyklu bardzo wciągająca. Czyta sie lekko i przyjemnie. Wielki plus za odniesienia i wplecenie do historii prawdziwych postaic piratów oraz realnych skarbów historii. Momentmai książka nieco zbyt naiwna, ale w końcu - teoretycznie przeznaczona jest dla młodzieży, więc można jej to wybaczyć.

Avatar użytkownika - Fretka
Fretka
Przeczytane:2022-01-20, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie - 52 książki 2022,
Kod
Kathy Reichs, Brendan Reichs0
Okładka ksiązki - Kod

Trzeci tom cyklu „Wirusy” bestsellerowej autorki Kathy Reichs.Na Loggerhead Island życie toczy się spokojnie – uratowany przed finansową...