Skrobiąc czubek włoskiego buta

Opis podróży brytyjskiego małżeństwa ,perypetii związanych z poszukiwaniem i znalezieniem własnego miejsca - domu w Kalabrii. Kolejna, niepozbawiona humoru i mądrości opowieść przekonująca, że nigdy nie jest za późno by realizować marzenia.

Informacje dodatkowe o Skrobiąc czubek włoskiego buta:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2013-07-03
Kategoria: Podróżnicze
Tytuł oryginału: Scratching the Toe of Italy
Tłumaczenie: Emilia Niedzieska
Ilustracje:Niall Allsop/Kay Bowen/ archiwum wydawcy

Kup książkę Skrobiąc czubek włoskiego buta

Skrobiąc czubek włoskiego buta - opinie o książce

Przesympatyczna opowieść opisująca prawdziwe wydarzenia z życia autora i jego żony.

Świetnie się czyta. Przez to, że wszystko co dzieje się w książce jest naprawdę, miasteczko istnieje a Ci sami ludzie żyją w nim i to wszystko jest takie namacalne...wystarczy wsiąść do samochodu...to włąśnie dlatego  lektura ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Aż się chce wyruszyć w podróż, zostać tam przez wakacje, wziaść udział w kursie językowym o którym tam piszą, poznać tych ludzi, których autor opisuje, przeżyć coroczne festyny i przekonać się na własnej skórze , że to wszystko jest prawdziwe.

Podziwiam autora i jego żonę... bo kto byłby w stanie w wieku 60 lat sprzedać cały dobytek życia i wyprowadzić się na drugi koniec świata?

Jeśli jesteście ciekawi jak Nial i Kay poradzili sobie z tym to koniecznie sięgnijcie po tę ksiażkę!