Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku

Okres menopauzy jest dla kobiety czasem szczególnym. Ja i kobiety z mojego otoczenia jesteśmy dowodem na to, że odpowiednie odżywianie się i styl życia pomagają dobrze przejść ten okres. Możemy zadbać o siebie, aby łagodnie i z wdziękiem rozpocząć nowy, wspaniały i lepszy etap naszego życia!

Nadchodzi czas ogromnej zmiany w twoim organizmie. Dotychczas opiekowałaś się innymi - teraz z czułością zatroszcz się o siebie. Nie możesz dłużej jeść tego, co do tej pory, a jednocześnie liczyć na to, że będziesz szczupła i zdrowa.

Przepisy, które dla ciebie przygotowałam, pomogą ci zachować młodość, witalność i dobre samopoczucie w każdym wieku, także w czasie menopauzy. Ja zaczęłam wprowadzać zmiany na swoim talerzu w 2006 roku - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że w taki sposób przygotowuję się do dobrego przejścia klimakterium. Zbierając materiały do książki Menopauza. Podróż do esencji kobiecości, przekonałam się, że jest na świecie wielu lekarzy, którzy doradzają kobietom zmianę diety, aby poczuły się lepiej - a efekty są niesamowite!

Czas, byś podarowała sobie zdrowe odżywianie połączone z ruchem, spokojnym snem i pozytywnym myśleniem. Niech twoje ciało i umysł dzięki właściwej diecie stanie się zdrowsze, bardziej witalne i długowieczne!

Z miłością

Agnieszka

Informacje dodatkowe o Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2020-06-24
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku

Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku - opinie o książce

Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach
Agnieszka Maciąg0
Okładka ksiązki - Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach

Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie...

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku
Agnieszka Maciąg0
Okładka ksiązki - Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem...