Sopel bramkostrzelny, czyli najdroższy transfer w historii piłki nożnej

Mieszko, Marcelina i Franek - czy raczej Anakin, Omega i Czternasty - powracają! Zespół tajnych szpiegów operacyjnych mierzy się z nowymi wyzwaniami. Tym razem śledztwo prowadzi ich do klubu piłkarskiego, w okolice króla strzelców - Adama Soplińskiego. Wyposażeni w nowoczesne gadżety oraz własną inteligencję muszą odkryć, kto stoi za nieudanymi transferami oraz nagłymi kontuzjami zawodników. Podczas śledztwa każdy jest podejrzany...

Odkryj inne przygody młodych bohaterów w pozostałych książkach z serii Akademia Szpiegów - Noga w szufladzie i Najdroższy banan świata, czyli kto wykradł grę z komputera.

Książki Ewy Nowak, doświadczonej autorki felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży, zapewnią świetną zabawę młodszym (i nie tylko) czytelnikom. Jej twórczość bawi, uczy oraz podpowiada, jak radzić sobie z problemami. Porusza wartości takie jak przyjaźń, miłość, uczciwość i szacunek, doświadczanie dobrych i złych chwil oraz pokonywanie własnych słabości. Z humorem i celnie opisuje rzeczywistość, dotykając uniwersalnych kwestii.

Informacje dodatkowe o Sopel bramkostrzelny, czyli najdroższy transfer w historii piłki nożnej:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020-02-26

Kup książkę Sopel bramkostrzelny, czyli najdroższy transfer w historii piłki nożnej

Sopel bramkostrzelny, czyli najdroższy transfer w historii piłki nożnej - opinie o książce

Avatar użytkownika - red_sonia
red_sonia
Przeczytane:2020-03-09, Ocena: 5, Przeczytałam,

Czy książki o piłkarzach mogą być dla dziewczyn? Okazuje się, że mogą! Moje córki są raczej team jednorożce niż piłka nożna, a jednak przy „Soplu bramkostrzelnym” nie nudziły się ani przez chwilę.

Adam Sopliński — najlepszy piłkarz reprezentacji ma zostać sprzedany do włoskiej drużyny. Wszystko jest już w zasadzie przygotowane, gdy nagle podczas meczu zawodnik traci przytomność. W czasie przerwy obok jego szatni kręciło się kilka osób, każdej zależało, by do transferu doszło, ale czy na pewno? Anakin i Omega pod wodzą Czternastego muszą rozwiązać tę dziwną zagadkę.

Bardzo dobrze napisana historia dwójki przyjaciół-agentów Anakina i Omegi. Dzieciaki są rezolutne, zadają miliony niewygodnych pytań, węszą niczym wytrawni szpiedzy. Ubawiłam się, czytając ją, bo dzieciaki mówią o swojej roli naprawdę poważnie i serio się w nią wczuwają, ale i dałam wciągnąć w piłkarską aferę transferową, wyciągniętą rodem z prawdziwego życia. Dzieciaki mają do dyspozycji sprzęt, którego nie powstydziłby się sam James Bond, a inteligencją dorównują niezawodnemu Colombo. Dobra zabawa gwarantowana!

„Sopel bramkostrzelny” to trzecia z serii „Akademia szpiegów” i na pewno muszę dokupić wcześniejsze!

Avatar użytkownika - jolenka1312
jolenka1312
Przeczytane:2020-03-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Notes młodej pisarki
Ewa Nowak0
Okładka ksiązki - Notes młodej pisarki

Po ,,Sekretniku" nadchodzi ,,Notes młodej pisarki"! Ten notes to niezbędne akcesorium każdej szanującej się młodej pisarki! Piszesz do szuflady? A może...

Miron w pułapce
Ewa Nowak0
Okładka ksiązki - Miron w pułapce

Miron to foka szarytka, która w lutym rodzi się na bałtyckiej plaży. Gdy wiosną mamie kończy się pokarm i wraca do morza, Miron musi się usamodzielnić...