Spacerem po metropoliach

Nie ma lepszego sposobu, aby poznać miasto, niż odwiedziny jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością dzielnic – najlepiej na własnych nogach. Przewodniki z serii „Spacerem po…”, wydane pod marką National Geographic, zawierają opisane krok po kroku trasy spacerowe. W każdym przewodniku czytelnik znajdzie ich piętnaście. Dodatkowo autorzy polecają godne uwagi muzea i restauracje oraz pokazują charakterystyczne dla danego miasta zjawiska kulturowe. Dzięki zamieszczonym w przewodnikach propozycjom każdy turysta może zwiedzić Nowy Jork, Londyn, Paryż i Rzym jak wprawny podróżnik i poruszać się po nim niczym rdzenny mieszkaniec.

O serii:

Każdy z przewodników składa się z następujących części:
LOTEM BŁYSKAWICY – to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi), albo koncentrując się na rozrywkach.
OPISY TRAS − zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.
WIZYTÓWKI – dostarczają ciekawych szczegółów i pogłębionych informacji o muzeach i innych obiektach.
TYLKO W… – to opisy najważniejszych charakterystycznych dla danego miasta miejsc i zjawisk.
REKOMENDACJE – stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc.
RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE i WARTO WIEDZIEĆ – to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt.

Informacje dodatkowe o Spacerem po metropoliach:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-01-23
Kategoria: Przewodniki turystyczne
ISBN: bd

Kup książkę Spacerem po metropoliach

Spacerem po metropoliach - opinie o książce

Las wokół nas
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Las wokół nas

Lasy, które dominowały niegdyś w polskim krajobrazie, zajmują obecnie ledwie 23% powierzchni kraju. Album opowiada o różnych typach lasu...

Krewniacy czytają bajki
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Krewniacy czytają bajki

Wybór najpiękniejszych i najbardziej lubianych przez wszystkie dzieci baśni Andersena. Baśni, które od wielu, wielu pokoleń wzruszają, bawią i uczą dzieci...