Spoko książka dla chłopaków. Podręcznik do walki z nudą!

Uwaga! Uwaga! Wspaniała wiadomość dla wszystkich chłopców żądnych wrażeń i przygód! Specjalnie z myślą o nich został opracowany ten wspaniały i zupełnie wyjątkowy podręcznik do walki z nudą. To absolutny niezbędnik każdego chłopaka, który chce zadziwić swoich kolegów i zaimponować swoim koleżankom. To podręcznik przydatny w domu i na biwaku, po brzegi wypełniony zaskakującymi ciekawostkami i faktami. Nie brak w nim dowcipów, potężnej dawki humoru i naprawdę odlotowych pomysłów. Gwarantujemy, że z tym poradnikiem nuda nikomu nie grozi, za to na wszystkich czeka fenomenalna wprost zabawa!
Szyfry, żarty, zabawne fakty, rady dla przyszłych detektywów i twórców komiksów, mózgołamacze… to tylko niektóre z tematów, jakie oferuje chłopcom ten fantastyczny podręcznik.

Odbiorcy
– ciekawi świata chłopcy;
– każdy, kto chce podarować chłopcu inspirujący, zachęcający do twórczej zabawy poradnik.

Dlaczego warto nabyć tę książkę
– oferuje chłopcom porcję wiedzy, wspaniałą zabawę i mnóstwo zaskakujących pomysłów;
– jest zabawna i przykuwa uwagę;
– skutecznie zabija nudę.

Informacje dodatkowe o Spoko książka dla chłopaków. Podręcznik do walki z nudą!:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2016-05-13
ISBN: 978-83-7971-331-8

Kup książkę Spoko książka dla chłopaków. Podręcznik do walki z nudą!

Spoko książka dla chłopaków. Podręcznik do walki z nudą! - opinie o książce

Informator o szkołach wyższych i policealnych na rok 2005/2006
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Informator o szkołach wyższych i policealnych na rok 2005/2006

Informator, który jest kopalnią wiedzy na temat naboru na studia i do szkół pilicealnych, na rok 2005/2006. Uwzględniono w nim zasady rekrutacji do szkół...

The Superior Spider-Man: Lud goblinów, tom 7. Marvel Now
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - The Superior Spider-Man: Lud goblinów, tom 7. Marvel Now

Otto Octavius pragnął jednego: uwolnić Nowy Jork od zbrodni. Nie wiedział, że głęboko pod ziemią rósł w siłę lud goblinów! Teraz Superior...