Każdy z nas ma bardzo indywidualne potrzeby i wyobrażenia o życiu. Nie zmienia to faktu, że większość z nas zapewne chciałoby:
- mieć wokół siebie ludzi, którzy wzbogacają nasze życie i w pozytywny sposób wpływają na nas,
- w razie potrzeby bezproblemowo poznawać nowe osoby tego typu,
- pracować i zarabiać na życie, robiąc to, co lubimy,
- mieć dużo wolnego czasu i środków na rozwój własny oraz na próbowanie różnych interesujących nas aktywności,
- mieć wiele bliskości, intymności i dobrego seksu.

Nic dziwnego że wielu z nas stara się osiągnąć to różnymi metodami, często (niestety) z bardzo niezadowalającym skutkiem. Typową słabością jest niedocenianie znaczenia dobrych relacji z innymi ludźmi, względnie niedostateczne numiejętności w zakresie ich nawiązywania i utrzymywania. Często popełniemy niepotrzebne błędy nawet w bardzo prostych kwestiach, pozbawiając się możliwości istotnego wsparcia lub po prostu dobrego towarzystwa innych. Tak nie musi być! Przy odpowiednim treningu, każdy, kto nie jest całkowitym socjopatą, może opanować tę sztukę zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesie.

Informacje dodatkowe o Sukces w relacjach międzyludzkich kluczem do zadowolenia w życiu i powodzenia w biznesie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013 (data przybliżona)
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Sukces w relacjach międzyludzkich kluczem do zadowolenia w życiu i powodzenia w biznesie

Sukces w relacjach międzyludzkich kluczem do zadowolenia w życiu i powodzenia w biznesie - opinie o książce

Avatar użytkownika - nutka
nutka