Świątynia na bagnach

Tom 1 cyklu Bramy ze złota

Rzucony wyrokiem kapryśnych bogów poza granice znanego sobie świata, Zahred tkwi pośród trzęsawisk i moczarów.
Nawet jego klątwa nie działa tu tak, jak powinna. Los splata ścieżki śmiertelnych tak, że odnajduje go tam – zawieszonego pomiędzy życiem a śmiercią– młody, niewinny chłopiec. Co może stać się z umysłem dziecka, widzącego na własne oczy, że nie wszystko na świecie poddane jest tym samym prawom? Co stanie się, kiedy zwyczaj zamieni się w obrządek,
a nawyk stanie się świętym rytuałem?

Poznaj opowieść o zaufaniu i zdradzie, miłości i nienawiści oraz o zaślepieniu przekonaniami.
Opowieść o przelanej krwi, którą zmyć można tylko następną krwią. O bogu-człowieku, uwięzionym w pozłacanej klatce gmachu wzniesionego ku jego czci.

Z mętnej, czarnej wody wyłania się świątynia na bagnach.

Informacje dodatkowe o Świątynia na bagnach:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2019-04-24
ISBN: 978-83-7964-406-3

Kup książkę Świątynia na bagnach

Świątynia na bagnach - opinie o książce

Ciekawa fabuła i dobrze rozpisana, stopniowe dawkowanie napięcia i odkrywanie kolejnych kart i informacji. Przyjemna lektura ;)

Droga donikąd
Michał Gołkowski0
Okładka ksiązki - Droga donikąd

Zanim nastał Ołowiany świt Misza porzuca warszawski apartament i wyrusza w nieznane. Poprzez ulice Mińska i zaułki Brahina trafia do samej Zony, gdzie...

Stalowe Szczury. Königsberg
Michał Gołkowski0
Okładka ksiązki - Stalowe Szczury. Königsberg

Königsberg – miasto tajemnic, intryg i romansów. Lato 1917 roku – Teodor Grossmann, odznaczony Krzyżem Żelaznym bohater walk na...