Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera

Jak rozpoznać cechy osobowości na podstawie charakteru pisma?

W książce zaprezentowane zostały podstawowe informacje związane z tematyką grafologii, czyli analizą pisma ręcznego. Cechy charakterystyczne tej techniki, to między innymi: kształt, wielkość liter, pochylenie, nacisk, odległości między literami, wyrazami i wersami. Wszystko odpowiednio opisane i zinterpretowane. Dzięki temu możemy zrozumieć czym jest dziedzina wiedzy, która zajmuje się rozpoznawaniem indywidualnego człowieka, jego emocji, głównych cech charakteru, sposobu myślenia, predyspozycji zawodowych, a nawet sposobu życia.

Grafologia stosowana jest nie tylko w sądownictwie, ale między innymi w procesach rekrutacji, psychologii i w innych obszarach społecznych. W dobie technologii, obcowanie z grafologią i poznanie jest tajników to wiedza ponadczasowa, która pozwala rozszyfrować człowieka.

Charakter pisma jest cechą bardzo indywidualną i niepowtarzalną. To identyfikacja naszej tożsamości. Zawiera w sobie szczegóły, których nie da się podrobić, a które ujawniają kim jesteśmy.

Doskonała pozycja dla każdego, nie tylko znawcy grafologii, ale i kompletnego laika w tej dziedzinie.

Informacje dodatkowe o Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera:

Język oryginału: Polska

Tagi: kryminologia grafologia

Kup książkę Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera

Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera - opinie o książce

Bezrobocie widziane oczami dziecka - praca badawcza
Tomasz Paweł Szewczyk0
Okładka ksiązki - Bezrobocie widziane oczami dziecka - praca badawcza

Dysfunkcyjny i patologiczny wpływ bezrobocia na dzieci.Wartościowy materiał porównawczy.       Praca składa się z trzech...