Symfonia zwierząt

Niezwykła książka - do czytania i słuchania jednocześnie!

Dan Brown, autor międzynarodowych bestsellerów, debiutuje jako twórca literatury dla dzieci i jako kompozytor! Tekstowi towarzyszy skomponowana przez niego muzyka.

Maestro Mysz, z batutą w ręku, zabiera czytelników w odwiedziny do różnych zwierząt. Spotyka między innymi gepardy, kangury, słonie i płetwale błękitne. Każde spotkanie niesie ważne przesłanie dla czytelnika. Dodatkowo, w ilustracjach autor ukrył zaszyfrowaną wiadomość.

Podczas czytania książki będzie można słuchać muzyki przy pomocy darmowej, interaktywnej aplikacji, wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną.

By cieszyć się znakomitymi melodiami, wystarczy przytrzymać kamerę urządzenia mobilnego nad daną stroną.

Aplikacja będzie dostępna poprzez stronę wildsymphony.com lub QR kod zamieszczony w książce.

Informacje dodatkowe o Symfonia zwierząt:

Wydawnictwo: Debit
Data wydania: 2020-09-02
Tytuł oryginału: The Wild Symphony

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży bóg

Kup książkę Symfonia zwierząt

Symfonia zwierząt - opinie o książce

Kod Leonarda da Vinci
Dan Brown0
Okładka ksiązki - Kod Leonarda da Vinci

Ofiarą popełnionego w Luwrze morderstwa pada kustosz muzeum Jacques Sauniere. Wezwany przez policję francuską Langdon odkrywa na miejscu zbrodni szereg...

Zaginiony symbol
Dan Brown0
Okładka ksiązki - Zaginiony symbol

Co zaginęło, zostanie odnalezione… Waszyngton. Harvardzki specjalista od symboliki, Robert Langdon na prośbę swego przyjaciela i mentora, Petera...