Tajemnice Ziemi Świętej

Najnowsze, długo oczekiwane wydanie bestsellerowego albumu Adama Bujaka o Ziemi Świętej.
Dwa tysiące lat temu po spalonej słońcem Samarii, Galilei, Judei wędrował Chrystus. Teraz te same szlaki przeszło dwóch artystów. Twórca słowa i twórca obrazu. Poeta i fotografik - Marek Skwarnicki i Adam Bujak. Wędrowali przez Nazaret, Betlejem, Jerozolimę, Kafarnaum, wspinali się na Górę Oliwną i Syjon, przemierzali brzegi Jeziora Galilejskiego... Te i inne ślady życia oraz nauczania Jezusa tworzyły ich pielgrzymi szlak. Plonem tych peregrynacji stał się niezwykły album zatytułowany znamiennie: ,,Tajemnice Ziemi Świętej". To relacja artystyczna, w której słowo splata się z obrazem, a obraz z modlitwą. Konstrukcja albumu jest niezwykła, została bowiem zbudowana według porządku... tajemnic różańcowych!Wśród miejscowych kapłanów i pielgrzymów z całego świata spotykamy nawet samego papieża, Jana Pawła II.

Można zapytać, czy są jeszcze tajemnice, które nie zostały odkryte? Czy są takie miejsca, wktórych jesteśmy bliżej Boga? Dwaj wybitni artyści odpowiadają na te pytania. Warto zagłębić się w ,,Tajemnice Ziemi Świętej", aby samemu odkryć piękno surowej przyrody i starożytnych zabytków, poznaćmagię świętych miejsc, zagłębić się w modlitwę... Album ze wszech miar urzekający!

Informacje dodatkowe o Tajemnice Ziemi Świętej:

Tajemnice Ziemi Świętej - opinie o książce

Wygnani z raju
Marek Skwarnicki, Adam Bujak0
Okładka ksiązki - Wygnani z raju

Adam i Ewa zostali z raju wygnani, a ich cierpienie przeniosło się na wszystkie następne generacje. Od tamtego czasu nikt już nie rodzi się w raju. Jesteśmy...