Tajna broń III Rzeszy. Lotnictwo - Artyleria - Marynarka - Broń pancerna

Książka ,,Tajna broń III Rzeszy" jest fascynującym przewodnikiem dla wszystkich zainteresowanych historią niemieckiego tajnego przemysłu zbrojeniowego. Niemcy podczas II wojny światowej produkowali najbardziej zaawansowane technicznie samoloty, czołgii bomby. Mniej znany jest fakt, że byli pionierami w dziedzinie samolotów z napędem rakietowym i turboodrzutowym, samolotów bezzałogowych, rakiet dalekiego zasięgu i bomb kierowanych oraz pierwszych na świecie superciężkich czołgów. Po inwazji na ZSRR Hitler uświadomił sobie, że wojna może trwać wiele lat. Przeznaczył wielkie środki na rozwój innowacyjnego uzbrojenia, wierząc, że produkcja ,,cudownej broni" jest kluczem do zwycięstwa. Ta książka ukazuje skalę rozwoju niemieckiej tajnej broni; zawiera tabele z danymi, diagramy,kolorowe mapy i fotografie. Kompletny przewodnik, zorganizowany według typów broni. Zawiera szczegółowe dane, fotografie, mapy, wykresy i diagramy.

Informacje dodatkowe o Tajna broń III Rzeszy. Lotnictwo - Artyleria - Marynarka - Broń pancerna:

Wydawnictwo: Mak Verlag
Data wydania: 2014-04-02
Kategoria: Historyczne
ISBN: 9788364252006

Kup książkę Tajna broń III Rzeszy. Lotnictwo - Artyleria - Marynarka - Broń pancerna

Tajna broń III Rzeszy. Lotnictwo - Artyleria - Marynarka - Broń pancerna - opinie o książce