Tappi. O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki

Pewnego dnia w Szepczącym Lesie pojawiają się trzy małe smoki. Ich mama smoczyca pozostawia je pod opieką Narkotyki. Jednak Tappiemu nie do końca podoba się smocza opiekunka i nabiera pewnych podejrzeń... Poszukać rady u Billego, czy może porozmawiać z Dębem Starodzieja? O tym zdecyduj sam, Drogi Czytelniku!

Informacje dodatkowe o Tappi. O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Tappi. O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki
Język oryginału: Polski
Ilustracje:Marta Kurczewska

Kup książkę Tappi. O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki

Tappi. O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki - opinie o książce

Kolejna część cyklu o dzielnym wikingu Tappim. Czytelnik sam może wybrać ciąg dalszy przygód. Świetna zabawa, ciekawa historia. Polecam.

Listy lorda Bathursta
Marcin Mortka0
Okładka ksiązki - Listy lorda Bathursta

Kapitan Peter Doggs znany jest ze swojej niezależności i braku pokory wobec rozkazów. Prędzej czy później musiały go one zaprowadzić przed pluton egzekucyjny...

Powrót do Gryfa
Marcin Mortka0
Okładka ksiązki - Powrót do Gryfa

Czarne chmury zbierają się nad Doliną. Złe zamierza uderzyć z niespodziewanej strony Drużyna do zadań specjalnych rozproszyła się po Dolinie w poszukiwaniu...