Tato(wie)!

Opowieść o tym, że tatowie mogą wszystko... inaczej, co nie znaczy gorzej, ale z pewnością zabawniej!

Niestraszny im bałagan, znajdą coś dla osłody, z nimi jest i zabawa i czas na przygody. Mają głowy pełne pomysłów i rozwiązań oryginalnych. Oto ojcowie do zadań specjalnych. Znają sposób na nudę, wiedzą, jak bawić się praniem, a codzienne sytuacje stanowią dla nich wyzwanie. Czy obiad czy zakupy - jest niestandardowo, bo każdy tata sprawia, że zawsze jest wyjątkowo.

,,Tato(wie)!" pokazuje, że z tatą nawet najprostsza czynność zmienia się w zadanie specjalne. Idealna książka dla tych, którzy chcą pokazać swoim dzieciom, że każda sytuacja jest okazją do wspólnego spędzania czasu z tatą. Młodzi czytelnicy pokochają nie tylko kreatywne pomysły na rozwiązywanie codziennych problemów, ale i wyjątkowe ilustracje, które sprawią, że czytanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

Informacje dodatkowe o Tato(wie)!:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2022-06-01

Kup książkę Tato(wie)!

Tato(wie)! - opinie o książce

Avatar użytkownika - patt1331
patt1331
Przeczytane:2022-06-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

Tata. Tatko. Ojczulek. Papcio. Ojcowie są pobłażliwi, troskliwi, ale potrafią też być stanowczy i groźni. Jak określilibyście swoich ojców? Jacy są lub byli? Jacy chcielibyście żeby byli? A może są idealni? ?

Dzisiaj propozycja dla najmłodszych czytelników, która idealnie nada się na wspólne czytanie z tatą. Mama to mama, ale każdy kto spędził więcej czasu z tatą wie, że to z nim jest najlepsza zabawa! On nie zważa na to co wypada, czy będziesz brudny, albo czy coś nie wyjdzie. Ta książka właśnie przedstawia ojca jako genialnego kompana do zabawy i wspólnego spędzania czasu. Treści tam przedstawione bawią, a jednocześnie mogą dostarczyć nowych pomysłów do zabaw. Ale tata potrafi też dać dobry przykład i pójść do dentysty, mimo, że też się boi ? Czy dzisiaj jeszcze dzieci potrafią cieszyć się z budowania bazy czy skakania po kałużach? Te i inne zabawy pamiętam jeszcze ze swojego dzieciństwa i wspominam je z uśmiechem na twarzy.

W książce znajdziecie sporą dawkę humoru i kreatywnych pomysłów na rozwiązanie zwyczajnych, codziennych problemów. "Tato(wie)" przecież jak załatwić to i owo! ? Ilustracje z pewnością wywołają uśmiech na twarzy i urozmaicą czas spędzony z książką. Gorąco polecam! Jeszcze zdążycie nabyć swój egzemplarz dla malucha ?
Dedykowana dla wieku 4+

Lucja Słotka. Wróżka, która widziała za dużo
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Lucja Słotka. Wróżka, która widziała za dużo

,,Lucja Słotka. Wróżka, która widziała za dużo" to czwarty odcinek serialu literackiego Marty Guzowskiej i Leszka Talko. W nim - tarot, czarodziejskie...

Morderstwo wliczone w cenę, czyli 6 zleceń Lucji Słotkiej
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Morderstwo wliczone w cenę, czyli 6 zleceń Lucji Słotkiej

Poznajcie Lucję Słotką, profesjonalną Home Disaster Manager, która brawurowo rozwiązuje zagadki kryminalne!  Duet Marta Guzowska i Leszek Talko przygotował...