The Spectacular Spider-Man

Pełna niespodziewanych przygód terapia grupowa Petera Parkera, Harry'ego Osborna i Edwarda Whelana, pokazująca w nowym świetle ich tragiczne dzieciństwo, a przy tym dokonująca szokujących odkryć. Jedna z najbardziej dramatycznych opowieści o Spider-Manie wszech czasów

Informacje dodatkowe o The Spectacular Spider-Man:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-09-21, Ocena: 5, Przeczytałem,

NAJLEPSI WROGOWIE

To zdecydowanie jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza kolekcja reprintów przygód Spider-Mana dostępnych na polskim rynku. O palmę pierwszeństwa musiałaby zawalczyć z albumem ,,Ostatnie łowy Kravena", zawierającym najgenialniejszą historię z Pająkiem w dziejach, ale nietrzymającym równego poziomu dzięki wielu infantylnym opowieściom dodatkowym. W odróżnieniu od niego ,,Spectacular Spider-Man", od początku do końca trzyma jeden rewelacyjny poziom. I chociaż cena okładkowa z miejsca może niejednego czytelnika odrzucić (Egmont podobne objętościowo omnibusy wypuszcza za kilkadziesiąt złotych mniej), to zawartość absolutnie warta jest poznania i polecenia.

Peter Parker to Spider-Man, przyjazny bohater z sąsiedztwa ratujący świat. Harry Osborn to jego najlepszy przyjaciel, a zarazem syn największego wroga. co gorsza Harry przejmuje dziedzictwo ojca i zaczyna się szalona zabawa w kotka i myszkę, która może skończyć się tragicznie. Jakie decyzje ostatecznie podejmie Harry? I jaką cenę zapłaci za wszystko? Gościnnie: X-Men!