Toc Toc Qui est la część 3 Język francuski dla klas 2 - 4 szkoły podstawowej

Trzecia książeczka z serii "Toc! Toc! Qui est la?" proponuje podróż do krajów europejskich, wycieczkę do zoo, a także wprowadza w tajemniczy świat ogrodu. Poszerzenie słownictwa o nazwy części ciała i wyrażenia charakteryzujące różne odczucia umożliwia dokładniejszy opis postaci. Wprowadzenie nazw dni tygodnia i miesięcy pozwala uczniom usytuować wydarzenia w czasie i opisać swój tygodniowy rozkład zajęć. Porównanie wielkanocnych zwyczajów we Francji i w Polsce to ostatni temat przedstawiony w tej książeczce.

Informacje dodatkowe o Toc Toc Qui est la część 3 Język francuski dla klas 2 - 4 szkoły podstawowej:

Wydawnictwo: Europa
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Toc Toc Qui est la część 3 Język francuski dla klas 2 - 4 szkoły podstawowej

Toc Toc Qui est la część 3 Język francuski dla klas 2 - 4 szkoły podstawowej - opinie o książce

Toc Toc Qui est la część 1 Język francuski dla klas 2 - 4 szkoły podstawowej
Pogwizd Teresa0
Okładka ksiązki - Toc Toc Qui est la część 1 Język francuski dla klas 2 - 4 szkoły podstawowej

To pierwsza z tej serii książeczka do nauki języka francuskiego, przeznaczona dla uczniów klas 2, 3 i 4 szkoły podstawowej. Każda z nich łączy funkcję...

Toc! Toc! Qui est la? Język francuski dla klas 2-4 Częsć 6
Pogwizd Teresa0
Okładka ksiązki - Toc! Toc! Qui est la? Język francuski dla klas 2-4 Częsć 6

Pozycja rekomendowana do wykazu środków dydaktycznych zalecanych przez MENiS.W szóstej części serii książeczek "Toc! Toc! Qui est la?" jej bohaterowie...