Trzej Królowie

Teraz Bożonarodzeniowe opowiastki familijne pojawiają się w nowej odsłonie, by bawić, uczyć, wywoływać uśmiech, a czasem łzę wzruszenia u kolejnego już pokolenia maluchów. Zapraszamy do świata ,,Bożonarodzeniowych opowiastek familijnych" - świata dobrych emocji, dobrych uczuć, dobrych zasad i przecudnych ilustracji!

Bożonarodzeniowe opowiastki familijne przybliżają tematykę świąteczną, wskazując mądre i wartościowe wzorce.

Bożonarodzeniowe opowiastki familijneto specjalna edycja na święta Bożego Narodzenia.

Bożonarodzeniowe opowiastki familijne to idealny pomysł na prezent.

Bożonarodzeniowe opowiastki familijne to świetny sposób na pożyteczne spędzenie wspólnych chwil z dzieckiem.

Bożonarodzeniowe opowiastki familijne to dziecięce opowieści w nowoczesnym stylu, ale pełne wartości znanych z klasycznych bajek.

Informacje dodatkowe o Trzej Królowie:

Kup książkę Trzej Królowie

Pamiętnik Nastolatki 11: Julia IV
Beata Andrzejczuk0
Okładka ksiązki -  Pamiętnik Nastolatki 11: Julia IV

Witam was po wakacjach w fantastycznej Jelsie. Niestety, są już one za mną. Rozpoczęłam nowy rozdział w życiu. Jestem uczennicą pierwszej klasy liceum...

Tatusiada. Ja, mój Tata i reszta świata
Beata Andrzejczuk0
Okładka ksiązki - Tatusiada. Ja, mój Tata i reszta świata

Zabawne historyjki, ozdobione dowcipnymi rysunkami, opowiadają o tym, jak tatusiowie radzą sobie z prowadzeniem domu i swoimi pociechami, kiedy zostają...