Tworzenie cyfrowego wideo

Cyfrowa rewolucja nie ominęła technologii zapisu obrazu. Zapis cyfrowy pozwala na uzyskanie materiału znacznie lepszej jakości niż tradycyjne metody analogowe. W dodatku kamery cyfrowe są powszechnie dostępne i... coraz tańsze.

Książka "Tworzenie cyfrowego wideo" jest podręcznikiem zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z tworzeniem amatorskich filmów, jak i dla osób z pewnym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Omawia ona nie tylko sam proces rejestracji materiału, ale także późniejszy jego montaż, udźwiękowienie, edycję za pomocą odpowiednich programów (w tym Adobe Premiere) oraz zapis w postaci plików wideo. Jest też przewodnikiem pozwalający na zorientowanie się w bogatej ofercie kamer i akcesoriów dostępnych na rynku.

Dowiesz się z niej: Dlaczego cyfrowa kamera wideo jest lepsza od analogowej? Jak dobrać cyfrową kamerę wideo stosownie do potrzeb? Jak obsługiwać cyfrową kamerę wideo? Jaki komputer najlepiej nadaje się do przetwarzania obrazu wideo? W jaki sposób edytować obraz wideo w komputerze? Jaki jest najlepszy sposób rozpowszechniania własnych nagrań? Czym różni się nagranie wideo od filmu i czy kamerą cyfrową można nakręcić film? Jak tworzyć własne płyty DVD? W książce znajdziesz jedenaście praktycznych ćwiczeń, pomocnych w sprawdzeniu nabytych wiadomości a także wiele adresów stron internetowych, których zawartość rozszerzy Twoją wiedzę.

Wybierz właściwą kamerę i dobierz do niej odpowiednie akcesoria Naucz się podstaw rejestracji obrazu i dźwięku za pomocą kamery cyfrowej Samodzielnie zmontuj nagrany materiał, popraw dźwięk, dodaj efekty wizualne i dźwiękowe Naucz się tworzyć własne płyty DivX i DVD

Informacje dodatkowe o Tworzenie cyfrowego wideo :

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2002-12-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371979711

Kup książkę Tworzenie cyfrowego wideo

Tworzenie cyfrowego wideo - opinie o książce