Twych praw pilnuję

Ciąg dalszy bestsellerowej książki Serviam. Tytuł niniejszego tomu: Twych Prawd pilnuję, nawiązuje do psalmu 119, imponującego i uroczystego kantyku na temat Bożego Prawa, bo ono, dla każdego człowieka wierzącego, jest źródłem życia.

Czasy, w których Anna rozmawia z Panem, to także burzliwy okres krystalizowania się prawa stanowionego w Polsce po odzyskaniu niepodległości, odbudowy państwa polskiego

i tożsamości Polaków. To moment w dziejach, kiedy Polacy stanęli przed wyborem: budować mozolnie Królestwo Boże na Ziemi, bronić Bożych wartości czy gonić za mirażami świata.

Jezus odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości Anny i jej grupy modlitewnej.  Przekazuje swoje wskazówki i napomnienia, pomagając zrozumieć, że modlitewna współpraca narodu polskiego z wolą Bożą ma istotną wartość w planach Opatrzności.

Autorką książki jest Anna Dąmbska (1923-2007), mistyczka pozostająca pod opieką Kościoła, która przez ponad 20 lat spisywała wypowiedzi, wyjaśnienia i napomnienia Zbawiciela, Matki Bożej i dusz odwiedzających ją w warszawskim mieszkaniu. Unikająca rozgłosu, znana z publikacji religijnych wydawanych pod pseudonimem ,,Anna", m.in. ,,Świadkowie Bożego Miłosierdzia" i ,,Zaufajcie Maryi".

Informacje dodatkowe o Twych praw pilnuję:

Wydawnictwo: Fronda
Data wydania: 2022-06-15
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Twych praw pilnuję

Świadkowie Bożego Miłosierdzia
Anna Dąmbska0
Okładka ksiązki - Świadkowie Bożego Miłosierdzia

Ksiażka niniejsza zawiera fragmenty rozmów ze zmarłymi i ich świadectw dotyczących śmierci, spotkania z Bogiem i życia z Nim. To swiętych obcowanie w dzisiejszych czasach....

Zadanie Polski
Anna Dąmbska0
Okładka ksiązki - Zadanie Polski

Czy narody mają swoje zadania w planach Bożych? Jakie zadanie przygotowała Opatrzność dla Polski? Jakie są polskie cechy narodowe? Czy można oprzeć na...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;