Vampirina. Kocham ten film

Vampirina. Kocham ten film. Zbiór trzech opowiadań inspirowanych serialem Vampirina: ,,Podwójna rezerwacja", ,,Przyjęcie niespodzianka" i ,,Walentynki". Zbiór trzech opowiadań inspirowanych serialem Vampirina: ,,Podwójna rezerwacja", ,,Przyjęcie niespodzianka" i ,,Walentynki".

Informacje dodatkowe o Vampirina. Kocham ten film:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2018-07-04

Kup książkę Vampirina. Kocham ten film

Vampirina. Kocham ten film - opinie o książce

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2018-08-09, Ocena: 6, Przeczytałam, Synek czyta,

W książce znajdziemy trzy oddzielne opowiadania. W pierwszym rodzina Hauntleyów będzie miała nietypowych gości w Strasznym Pensjonacie. Kolejne dwie historie ukazują, jak w Transylwanii wygląda przyjęcie niespodzianka oraz jak wampiry obchodzą walentynki.

Dodatkowym atutem książki jest ładne wydanie - twarda okładka, śliski papier, różny styl i wielkość czcionki  oraz niesamowicie barwne ilustracje zajmujące większą część strony. To wszystko sprawia, że książeczkę czyta się z prawdziwą przyjemnością.

Imprezka z dreszczykiem. Vampirina. Biblioteka Mądrego Dziecka
Chelsea Beyl0
Okładka ksiązki - Imprezka z dreszczykiem. Vampirina. Biblioteka Mądrego Dziecka

Czy masz ochotę na wyprawę w nieznane? Ciekawi cię świat bajek? Chcesz poznać jego cuda? Jeśli tak, sięgnij po książki z serii Biblioteka Mądrego Dziecka...