W podróży Zgaduj i naklejaj

Książeczka z naklejkami W podróży zawiera łamigłówki dla dzieci w wieku już od trzech lat. Bohaterami ćwiczeń jest dwójka dzieci - Julka i Kuba, którzy uwielbiają podróże. Zapraszają małych podróżników w podróż nad morze, jezioro i w góry.

Ćwiczenia dostosowane do zdolności poznawczych przedszkolaków pomagają wzbudzić zainteresowanie otaczającym światem, rozwijać wyobraźnię i spostrzegawczość.

Barwne ilustracje gwarantują zainteresowanie i koncentrację dzieci na wykonywanych zadaniach. Podczas rozwiązywania inspirujących łamigłówek dzieci poznają i wskazują zwierzęta żyjące w lesie, wybierają ubrania na lato i zimę, przyklejają owoce do odpowiednich roślin.

Wszystkie zadania zostały pomyślane w taki sposób, żeby przy każdym wykorzystać lubiane przez czterolatki naklejki, których jest aż 108!

Ćwiczenia z naklejkami zapewniają trening sprawności palców, myślenia logicznego i koordynacji oko-ręka.

W serii Zgaduj i naklejaj ukazały się także:

o W domu

o Pory roku

Informacje dodatkowe o W podróży Zgaduj i naklejaj:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2019-01-27

Tagi: bóg Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Kup książkę W podróży Zgaduj i naklejaj

W podróży Zgaduj i naklejaj - opinie o książce

Kształty Zgaduj i naklejaj
Agnieszka Biela0
Okładka ksiązki - Kształty Zgaduj i naklejaj

Jaki kształt ma marchewka? Czy dynia jest okrągła? Jakie kształty mają jesienne liście? Książeczka z naklejkami Kształty zawiera zagadki i łamigłówki...

Łamigłówki dla przedszkolaka. Kapitan Nauka
Agnieszka Biela0
Okładka ksiązki - Łamigłówki dla przedszkolaka. Kapitan Nauka

Łamigłówki dla przedszkolaka (3-6 lat) to zestaw inspirujących zagadek i zadań rozwijających myślenie logiczne i spostrzegawczość. Różnorodne pod względem...