W ramionach miłości

Tom 2 cyklu Wielki Pałac nad Tamizą

Drugi tom bestsellerowej romantycznej serii „Wielki Pałac nad Tamizą"

Ona ma za sobą zbyt wiele bolesnych przeżyć i stara się zbudować życie na nowo.

On doznał zbyt wiele zła i szuka zemsty.

Wielki Pałac nad Tamizą to pensjonat stworzony przez dwie damy, które połączyła miłość, zdrada i śmierć jednego mężczyzny. Teraz oczekują nowego gościa. Nie mogą uwierzyć, gdy wreszcie się zjawia.

To cieszący się złą sławą nieślubny syn księcia Brexford, Lucien Durand, lord Bolt, który - jak sądzono - dziesięć lat temu utonął w Tamizie. Lord zawsze dostaje to, czego chce. A chce zemsty i namiętnej nocy z Angelique Breedlove.

Angelique skrzętnie skrywa swoje uczucia, by uchronić serce przed zranieniem. Serce, które niebezpieczny i tajemniczy lord przyprawia o szybsze bicie.

Czy zaufanie i miłość zwyciężą, a Wielki Pałac nad Tamizą i tym razem stanie się miejscem szczęścia, które wyleczy wszelkie rany?

Informacje dodatkowe o W ramionach miłości:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2020-11-20
ISBN: 9788324172016
Tytuł oryginału: Angel in a Devil's Arms
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Ewa Ratajczyk

Kup książkę W ramionach miłości

W ramionach miłości - opinie o książce

"W ramionach miłości" to typowe romansidło osadzone w dawnej Anglii spętanej konwenansami. On po przejściach, ona też. I oboje dostali drugą szansę na ułożenie sobie życia na nowo.
Lektura należy do tych łatwych, lekkich i przyjemnych, nie wymagających myślenia. Bieg wydarzeń i zakończenie łatwe do przewidzenia. Ale przyjemnie się ją czytało, więc jest ok.

Gra o markiza
Julie Anne Long0
Okładka ksiązki - Gra o markiza

Plotkarska prasa nazywa go Lodowatym Lordem. Zimny i wyniosły Julian Spenser, markiz Dryden, otacza się wyłącznie tym, co najlepsze: zarówno jeśli chodzi...

Wydarzenie pewnej nocy. Tom 2
Julie Anne Long0
Okładka ksiązki - Wydarzenie pewnej nocy. Tom 2

Jonathan Redmond: pewny siebie, bogaty. Thomasina de Ballesteros: tajemnicza protegowana ekscentrycznej hrabiny. Spotkali się pewnej nocy i Thomasina...