W twoich oczach

Iga ma już za sobą cztery dekady życia. Wydaje jej się, że wszystko, co dobre, minęło. Czuje się samotna i wyobcowana. Mąż od dłuższego czasu nie okazuje jej czułości. Ze względu na syna przyzwyczaiła się do tego i wzięła na swoje barki bycie matką i ojcem w jednym. Żyje w rutynie, spędzając dni na pracy i opiece nad Kubą. Jedynie w weekendy ma chwilę na relaks. Pewnej soboty wybiera się na wycieczkę do lasu, gdzie młody motocyklista crossowy zajeżdża jej drogę. Wojtek nie może oderwać wzroku od Igi, która w ubłoconych przez niego ubraniach wygląda niezwykle seksownie. Jest nią zachwycony i chciałby ją lepiej poznać, ale ona ucieka, nie zamierzając kontynuować znajomości.

Życie bywa jednak przewrotne, a duże miasto wbrew pozorom jest bardzo małe. Pewnego dnia ich losy ponownie się splatają.

W jakich okolicznościach pojawi się Wojtek?

Iga wzbrania się przed uczuciem do młodego strażaka, ale czy rozsądek i zasady wpajane jej od dziecka wygrają z pożądaniem?

Informacje dodatkowe o W twoich oczach:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2024-04-24

Kup książkę W twoich oczach

Soldier's obsession
Sonia Hallon0
Okładka ksiązki - Soldier

Dziewiętnastoletnia Sandra nie miała łatwego dzieciństwa. Było pełne krzywdy i awantur. Jej matka wolała sięgać po alkohol, zamiast zajmować się dzieckiem...