Wakacje z duchami

Praca detektywa wymaga poświęceń i wyrzeczeń. Trzeba przemóc drżenie kolan i tropić złodziei także późną nocą. Ćwiczyć umiejętność dedukcji nawet podczas deseru. Przejrzeć czyjeś notatki jak poranną gazetę i nie przejmować się cieniem, który od tygodnia snuje się za nami, także po zmierzchu. Trójka przyjaciół spędza wakacje u cioci. Nie zamierzają się nudzić! Po wybudowaniu szałasu-bazy przystępują do tropienia okolicznych przestępców. Z zaskakującym skutkiem... Doskonała lektura dla wszystkich miłośników zagadek detektywistycznych!

Informacje dodatkowe o Wakacje z duchami:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-6038-26-2

Kup książkę Wakacje z duchami

Wakacje z duchami - opinie o książce

Czasem lubię powrócić do ulubionych książek z dzieciństwa, a tego lata nabrałam ochoty na odświeżenie sobie właśnie Wakacji z duchami. Jest to wciągająca lektura dla wszystkich młodych czytelników, którzy marzą o byciu detektywem, a dorosły znajdzie w niej ciekawą historię i humor.

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa, która również spodobała się moim dzieciom. Dla mnie to powrót do beztroskich lat, do wakacji pełnych przygód, przyjaźni, do organizowania sobie zabaw na świeżym powietrzu. Niestety, obecne pokolenie dzieci nie wie, co to wakacje spędzone na podwórku, bo albo jest za gorąco, albo za zimno, albo nie ma rówieśników chętnych do zabawy. Najbardziej atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego jest komputer, telewizor, tablet i x-Box ;(. Częste zwroty akcji sprawiają, że nie można oderwać się od lektury. Pozytywni bohaterowie udowadniają nam, że najważniejsza jest lojalność i przyjaźń, a drobne nieporozumienia dodają tylko odrobinę "pieprzu" do znajomości.
Avatar użytkownika - Terenia
Przeczytane:2012-08-28, Ocena: 5, Przeczytałam,
Na śnieżnej trasie
Adam Bahdaj0
Okładka ksiązki - Na śnieżnej trasie

Na śnieżnej trasie - Adam Bahdaj...

Kapelusz za sto tysięcy
Adam Bahdaj0
Okładka ksiązki - Kapelusz za sto tysięcy

,,Oficjalnie jestem Krystyna Cuchowska, lecz koledzy nazywają mnie - Dziewiątka. Morowo, co? Byłam bowiem szefem gangu (...) i ośmiu starszych ode mnie...