Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych

Kolejny z serii niezwykłych starodruków jest bez wątpienia najbardziej niesamowitą i mrożącą krew w żyłach z dotychczasowych ksiąg. Zawiera wiedzę tajemną w ścisłym tego słowa znaczeniu, dostępną jedynie nielicznym. Wampiry nie są bowiem, jak się powszechnie uważa, wymysłem literatury fantasy czy hollywoodzkim kaprysem - to istoty jak najbardziej realne, głodne krwi i żądne zemsty, a co gorsza, mogące się kryć dosłownie wszędzie. Dzięki tej książce czytelnik może poznać prawdziwą historię nieumarłych, nauczyć się ich rozpoznawać i zwalczać, zachowując niezbędne środki ostrożności. Zgromadzone w księdze sekretne receptury i rytuały oraz konkretne przedmioty, jak medalion z puklem wampirzych włosów, sztylet i fragment ostrza niebiańskiego miecza, pozwolą mu stanąć do walki z odwiecznymi siłami zła

Informacje dodatkowe o Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych:

Wampirologia. Prawdziwa historia upadłych - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2013-03-09, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, ROK 2013 PONAD WYZWANIE,
Joshua T. Krank otrzymuje od przyjaciela tajemniczą księgę. W trakcie czytania odkrywa prawdę-wampiry istnieją. Kontaktuje się z nim hrabina Magdalena D'Amigliani, naciskając z każdym listem coraz bardziej na przekazanie jej książki. Uwodzi go, w końcu mężczyzna dowiaduje się kim ona jest. Hrabina i Brooks byli zaręczeni, kiedy kobieta padła ofiarą wampira i sama stała się jedną z upadłych. Brooks nie miał sumienia jej zabić. Zostawił wskazówki dla Kranka jak tego dokonać. Nietypowa książka z mnóstwem zakładek, dolepionych karteczek, są nawet włosy wampirzycy;)
Avatar użytkownika - marysilver
marysilver