Wegański detoks

Płynna dieta strukturalna doktora Bardadyna.

Szybkie odchudzanie - wzmocnienie odporności - oczyszczenie i regeneracja.

Doktor Marek Bardadyn, twórca znanej ze skuteczności diety strukturalnej, tym razem zachęca czytelników do przeprowadzenia płynnego detoksu. Wegański detoks zawiera niezwykle prostą w zastosowaniu kurację w całości opartą na produktach roślinnych, która pomaga szybko i skutecznie oczyścić ciało i umysł, wzmacnia odporność i uruchamia naturalne procesy samoleczenia organizmu. Mając do dyspozycji zestaw opartych na zasadach diety strukturalnej przepisów na cały tydzień, łatwo przeprowadzić ten detoks samodzielnie. Kaloryczność tej bogatej w składniki odżywcze, świetnie zbilansowanej kuracji wynosi zaledwie 900 kcal, czyli na pograniczu postu. Mimo to starannie dobrane produkty gwarantują, że jest ona bezpieczna, a płynna forma zapewnia wytchnienie nadmiernie obciążonemu układowi trawiennemu, skutecznie reguluje metabolizm i masę ciała, usuwa nadmiar toksyn z organizmu, a przy okazji pozwala odzyskać naturalną równowagę psychofizyczną.

Informacje dodatkowe o Wegański detoks:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-03-23
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Wegański detoks

Wegański detoks - opinie o książce

Avatar użytkownika - monikaswiatek
monikaswiatek
Przeczytane:2021-08-22,

"Wegański detoks" to zbiór przepisów na płynną dietę, którą możemy zastosować samodzielnie.

Przed przystąpieniem do detoksu musimy sobie odpowiedzieć na pytanie Czy ten detoks jest dla mnie?

Ta książka to świetne kompendium wiedzy napisane przez eksperta w dziedzinie odżywiania doktora Marka Bardadyna.

Przepisy zawarte w tej książce oparte są w całości na produktach roślinnych. Kuracja ta pozwala oczyścić ciało i umysł, wzmacnia odporność, skutecznie reguluje metabolizm i masę ciała, a także usuwa nadmiar toksyn z organizmu.

Książka jest podzielona na cztery duże rozdziały. Oprócz przepisów znajdziemy tu ćwiczenia odmładzające, zalety i niezbędne informacje na temat płynnego oczyszczania, plan posiłków, listę zakupów i wiele innych ciekawostek.

Książka wzbogacona jest o kolorowe fotografie,  które zachęcają do działania.

Odchudzanie weekendowe
Marek Bardadyn0
Okładka ksiązki - Odchudzanie weekendowe

Jeżeli odchudzanie trwa nie dłużej jak 3-4 dni przemiana materii nie ulega zwolnieniu i możesz uniknąć efektu jo-jo! Zamiast podejmować tradycyjne, wymagające...

Koktajle odchudzające
Marek Bardadyn0
Okładka ksiązki - Koktajle odchudzające

Wyjątkowe przepisy doktora Marka Bardadyna, twórcy diety strukturalnej. Lektura obowiązkowa dla tych, którzy pragną schudnąć, i dla wszystkich...