Wewnętrzna siła. Koło zamachowe Twojego życia

Niezwykła moc tkwi w Tobie Zrealizuj swoje najśmielsze marzenia Zamień bolesne doświadczenia w pozytywną siłę Obudź w sobie empatię, wzbogacaj życie własne i innych ludzi Barbara Rose jest następczynią Dale'a Carnegie'ego. Ta książka przewyższy wszystkie Twoje oczekiwania. Poprzez historię własnego życia autorka pokazuje nam, jak radzić sobie z niesprawiedliwą dystrybucją tego, czego wszyscy pragniemy i potrzebujemy -- miłości i szczęścia
dr David Ryback,
autor Love Sex and Passion for the Rest of Your Life

Siła, która przenosi najwyższe góry

Jednego dnia słońce świeci jak oszalałe, by następnego deszcz zaczął padać wyłącznie na Twoją głowę. Zaledwie kilka chwil wcześniej życie układało się po Twojej myśli, snułeś plany na przyszłość, wszystko zdawało się naprawdę mieć sens. Nagle, bez najmniejszego ostrzeżenia, Twój mały, dobry świat wali się w gruzy i tracisz to, co dla Ciebie najcenniejsze. Możesz poddać się, popaść w marazm i zrezygnować z walki o własne szczęście, ale nie polecamy Ci tej metody. Zasługujesz na dużo więcej.

Odzyskaj swoją siłę i stwórz sobie takie życie, jakiego pragniesz. Może Ci się wydawać, że jest to zadanie zbyt trudne. Natychmiast pozbądź się tej myśli. Dowiedz się, jak bolesne doświadczenia mogą Cię wzmocnić i na jak różne sposoby mogą wzbogacić Twoje życie. Odkryj swój wielki życiowy cel. Na nowo stwórz wizję własnego szczęścia i naucz się powoli je budować, realizując swój sen i zamieniając go w rzeczywistość. Poznaj swoją prawdziwą wartość i nie pozwól, by ktokolwiek wkroczył w Twoje życie z butami czy zdeptał Twoje marzenia.

Jak stworzyć wymarzone życie? Jak rozwikłać tajemnicę płci przeciwnej? Jak wpływać na życie innych ludzi? Jak zmienić cierpienie w pozytywną siłę? Jak wzbogacać swoje życie duchowe?

Informacje dodatkowe o Wewnętrzna siła. Koło zamachowe Twojego życia:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2009-06-23
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wewnętrzna siła. Koło zamachowe Twojego życia

Wewnętrzna siła. Koło zamachowe Twojego życia - opinie o książce

Nie daj się zwodzić, zacznij uwodzić. Przewodnik po idealnym związku
Barbara Rose0
Okładka ksiązki - Nie daj się zwodzić, zacznij uwodzić. Przewodnik po idealnym związku

Prawdziwe cierpienie może nas spotkać tylko ze strony tych, których kochamy Anna Kamieńska Jak nie czekać bez końca na faceta, który nie chce się...

Tylko dla kobiet. Przewodnik osiągania spełnienia i pewności siebie
Barbara Rose0
Okładka ksiązki - Tylko dla kobiet. Przewodnik osiągania spełnienia i pewności siebie

Naprawdę jaka jesteś... Zostań swoją najlepszą przyjaciółką Buduj pewność siebie i odrzuć samokrytykę Odzyskaj cechy, o których sama zapomniałaś Przełącz...