Wielka księga kwiatów

Świat roślin pełen jest tajemnic i zagadek. Na przykład jak kwiaty wabią zapylające je owady? Dlaczego róże są czerwone, a fiołki fioletowe? Czy wśród kwiatów są drapieżniki? Wielka księga kwiatów to prawdziwa skarbnica wiedzy o świecie kwiatów w której znajdą się odpowiedzi na te oraz inne pytania dotyczące kwiatów z różnych stron świata. Czytelnicy dowiedzą się dlaczego rosną, jak się rozmnażają, z czego się składają. Zdobywaj wiedzę. Poznawaj fakty i ciekawostki, oglądaj piękne ilustracje i baw się w szukanie szczegółów. Poza dużą dawką wiedzy książka zawiera piękne ilustracje, które pomogą dzieciom zapamiętywać nowe fakty i informacje. W serii znalazły się również: Wielka księga robali, Wielka księga ssaków, Wielka księga ptaków.

Informacje dodatkowe o Wielka księga kwiatów:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2021-03-10

Kup książkę Wielka księga kwiatów

Wielka księga kwiatów - opinie o książce

Na początek pięknie wydana książka.
"Wielka księga kwiatów"
Yuval Zommer @yuvalzommer
Wydawnictwo Wilga @wydawnictwo_wilga

Dzięki książce zdobędziemy wiedzę, poznamy fakty i ciekawostki na temat roślin.
Przepiękne ilustracje, świetne wydanie.
Jest to prawdziwa skarbnica wiedzy o kwiatach i roślinach z różnych stron świata.

Uwielbiam sadzić rośliny, kwiaty. Mam ich w domu bardzo dużo. Na wiosnę na balkonie sądzę zioła i kwiatki.

Dzieki "Wielkiej księdze kwiatów" pogłębiam swoją wiedzę.

Książka jest cudowna, duży format,piękna grafika. Otwierając książkę trafiamy w magiczny świat roślin.
Zapraszam....

Wielka przepięknie ilustrowana księga która dostarczą wiedzy o kwiatach. Pokazuje jakie są ich rodzaje i rodziny. Jak są zbudowane. Co to jest zapylanie i czemu jest takie ważne. Pokazuje czego kwiaty potrzebuja do życia i czemu ludzie potrzebują kwiatów. Ukazuje wiele ciekawostek jak np. Kwiaty owadożerne. Nie jest napisana zbyt przystępnym językiem ale jest piękną okazja do rozmów z dzieckiem o znaczenou przyrody w naszym życiu.

„Wielka księga kwiatów” to prawdziwa skarbnica wiedzy o świecie kwiatów. Znajdziesz w niej wiele odpowiedzi na nurtujące cię pytania. W księdze tej uzyskasz informacje na temat kwiatów z różnych stron świata. Dowiesz się jak zbudowany jest kwiat, co to są zapylacze, jakie kolory kwiatów lubią owady, z których roślin przygotować herbatkę, aby wzmocnić swoje zdrowie – a w czasie pandemii musimy dbać o swoją odporność ?
Jeśli ciekawy jesteś, co to za kwiat Wiktoria Królewska czy Protea, albo chcesz wiedzieć ile lat żyje i kiedy wytwarza pierwsze kwiaty kaktus organowy to zapraszam do przeczytania tej książki.
Jest ona pięknie zilustrowana, dzięki czemu łatwiej zapamiętasz przeczytane w niej informacje.

Jeżeli chcesz przeczytać całą recenzję zapraszam na instagrama @books.are_mypassion. :)

Co to jest ten śnieg?
Yuval Zommer0
Okładka ksiązki - Co to jest ten śnieg?

Czym właściwie jest śnieg?  W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie, lis i zając wspólnie wyruszają w zaskakująco odkrywczą podróż i cieszą się pierwszą w ich życiu zimą....

Tajemniczy świat pod stopami
Yuval Zommer0
Okładka ksiązki - Tajemniczy świat pod stopami

Autor bestsellerowych Wielkich Ksiąg: Robali, Ssaków i Morskich Zwierząt wraz z Charlotte Guillain, autorką ponad 100 książek dla dzieci odkrywają...