Windows Vista PL. Seria praktyk

Poznaj możliwości systemu Windows Vista i efektywnie korzystaj ze wszystkich jego funkcji! Jak skonfigurować komputer dla systemu Windows Vista? Jak zarządzać plikami i folderami? Jak zbudować sieć domową?

System Windows -- wydawałoby się, że wszystko jest oczywiste i nic Cię już nie zaskoczy. Jednak aby efektywnie korzystać ze wszystkich funkcji i programów oferowanych w wersji Vista oraz poprawnie skonfigurować komputer, potrzebujesz dobrego i szybkiego przewodnika. Jeśli więc jesteś nowym użytkownikiem lub aktualizujesz poprzednią wersję systemu -- ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Książka "Windows Vista PL. Seria praktyk" zawiera dokładny i przejrzysty opis pięciu edycji systemu operacyjnego Windows Vista -- Business, Enterprise, Home Premium, Home Basic i Ultimata. Znajdziesz tu m.in. informacje dotyczące instalacji i konfiguracji systemu, pracy z plikami, programami i pocztą. Poznasz zasady tworzenia kopii zapasowych oraz zabezpieczeń i ochrony systemu. Korzystając z prostych instrukcji, napisanych pozbawionym informatycznego żargonu językiem, nauczysz się nie tylko sprawnie zarządzać systemem, ale także efektywnie korzystać z internetu oraz pracować w sieci. Konfiguracja komputera dla systemu Windows Vista Podstawy sterowania Eksplorator Windows Zarządzanie plikami i folderami Praca z programami Uruchamianie przeglądarki Internet Explorer Program pocztowy Czcionki i drukowanie Praca w sieci Personalizowanie komputera Multimedia Konserwacja systemu Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Twój niezastąpiony przewodnik po systemie Windows Vista!

Informacje dodatkowe o Windows Vista PL. Seria praktyk:

Windows Vista PL. Seria praktyk - opinie o książce

Windows 7 PL. Seria praktyk
Harshad Kotecha0
Okładka ksiązki - Windows 7 PL. Seria praktyk

Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętność efektywnego wykorzystywania możliwości systemu Windows 7 Poznaj zestaw nowych funkcji i możliwości systemu Wybierz...