Wrocławskie Studia z Polityki Zagranicznej. Między październikiem a grudniem

Od kilku lat z inicjatywy profesora Wojciecha Wrzesińskiego we Wrocławiu ukazują się "Wrocławskie Studia z Historii Najnowszej", stanowiące przegląd aktualnych zainteresowań badawczych historyków skupionych w tym ośrodku. Autorzy nie ukrywali, że właśnie ta seria stanowiła dla nich wzór przy opracowaniu pierwszego tomu "Wrocławskich Studiów z Polityki Zagranicznej". Autorzy podkreślają, że interesuje ich przede wszystkim historyczny aspekt polityki zagranicznej, rozumianej w sposób szeroki, czyli jako zespół działań podejmowanych przez państwo w procesie realizacji założonych celów poprzez wywieranie wpływu na inne państwa i regulowanie z nim stosunków.

Informacje dodatkowe o Wrocławskie Studia z Polityki Zagranicznej. Między październikiem a grudniem:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
Data wydania: b.d
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 83-7441-131-7

Kup książkę Wrocławskie Studia z Polityki Zagranicznej. Między październikiem a grudniem

Wrocławskie Studia z Polityki Zagranicznej. Między październikiem a grudniem - opinie o książce

Bajeczka do czytania i słuchania. Sekret magicznych skrzydeł. Wróżki. Audiobook
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Bajeczka do czytania i słuchania. Sekret magicznych skrzydeł. Wróżki. Audiobook

Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi...

Powrót do Krainy Czarów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Powrót do Krainy Czarów

„Wrócę! Odezwę się… Kiedy przeżyję przygodę!”Powróć do Krainy Czarów jak nigdy przedtem! Zbiór opowiadań...