Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!

Kto był na Wybrzeżu Dalmatyńskim ten zapamięta malownicze drogi, z których rozciągają się krajobrazy rodem z widokówki. Urzekające kamienne miasteczka, piękne kościółki i mury obronne, a pomiędzy nimi palmy. Europejska egzotyka na wyciągnięcie ręki! Przewodnik Michelin podpowie co na wybrzeżu Dalmacji i Czarnogóry trzeba, a co warto zobaczyć.

Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.

W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:

informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróży zaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe Wybrzeże Dalmacji i Wybrzeże Czarnogóry - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejsca

Gwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Precyzyjne mapy

mapa wybrzeża Dalmacji na wewnętrznej stronie przedniej okładki mapy najważniejszych miast mapa Wybrzeża Czarnogóry na wewnętrznej stronie tylnej okładki

Informacje dodatkowe o Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1:

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012-05-10
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1

Wybrzeże Dalmacji i Czarnogóry. Udane Wakacje. Wydanie 1 - opinie o książce

Europa z dzieckiem. Przewodnik
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Europa z dzieckiem. Przewodnik

Zwiedzanie wcale nie musi być nudne dla dzieci. Odkrywaj Europę z przewodnikiem Pascala przygotowanym specjalnie dla rodziców. Europa z dzieckiem...

Baśnie braci Grimm. Audiobook
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Baśnie braci Grimm. Audiobook

Baśnie braci Grimm należą do klasyki literatury światowej. To właśnie w tych opowieściach po raz pierwszy pojawiły się takie zwroty, jak "dawno, dawno...